کنگره قانون معرفی به اجازه می دهد آمریکایی ها به سو چین

دو قانونگذاران ایالات متحده روز پنج شنبه اعلام کرد به معرفی یک قانون در کنگره است که اجازه می دهد آمریکایی ها به شکایت از چین در دادگاه فدرال برای بازیابی خسارت برای مرگ و آسیب های اقتصادی و آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

معرفی شده توسط سناتور تام پنبه در سنا و کنگره دن Crenshaw در مجلس نمایندگان این قانون اگر تصویب و امضا و به قانون را اصلاح خارجی مستقل مصونیت عمل برای ایجاد یک باریک استثنای خسارات ناشی از چین را از دست داده و شیوع

مدل پس از عدالت در برابر حامیان تروریسم که 97 نفر از اعضای سنا رای داده بودند به نفع 2016, لایحه روشن می سازد که پوشش ویروس و باعث آن را به گسترش سریع تر و یا بیشتر از آن در غیر این صورت را می توان به عنوان یک وابسته به شبه جرم عمل می کنند.

آن را نیز می دهد که ایالات متحده یک ابزار قدرتمند به چین برای پرداخت هزینه های خسارت ناشی از آن است. اگر ایالات متحده و چین در رسیدن به توافق برای حل و فصل ادعاهای سپس شخصی مناسب می تواند رد این لایحه پیشنهاد می کند.

“توسط خاموش کردن پزشکان و روزنامه نگاران که در تلاش برای هشدار دادن به جهان در مورد coronavirus حزب کمونیست چین اجازه این ویروس به گسترش به سرعت در سراسر جهان” آقای پنبه گفت.

“تصمیم خود را برای پوشش این ویروس منجر به هزاران نیازی مرگ و میر و بی حد و حصر اقتصادی آسیب برساند. آن را تنها مناسب است که ما نگه داشتن دولت چین مسئول خسارت ناشی از آن است” آقای پنبه اضافه شده است.

“ما نیاز به نگه داشتن دولت چین مسئول مخرب خود را به دروغ و coverup است که اجازه coronavirus به گسترش در سراسر جهان ادعا Crenshaw.

“رژیم کمونیست اخراج روزنامه نگاران سکوت خبرچین و حفظ اطلاعات حیاتی است که تاخیر در پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر. به سادگی قرار دادن: اعمال خود آمریکا هزینه زندگی و معیشت. این لایحه کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود چین اقدامات بدون عواقب,” او گفت:.

در ضمن کنگره مایکل McCaul سرب جمهوری خواه در کمیته روابط خارجی مجلس (HFAC) همراه با 16 از اعضای جمهوری خواه کمیته در نامه ای خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به وضعیت مالی سال 2020 کمک های داوطلبانه به این که در استعفای مدیر کل Tedros.

“ما از دست داده اند ایمان مدیر کل Tedros توانایی خود را برای رهبری سازمان بهداشت جهانی. ما درک می کنیم و ارزش نقش حیاتی که کسی که بازی می کند در سراسر جهان به خصوص در حاد انسانی تنظیمات قانونگذاران گفت.

در بار است که در سازمان مشغول به کار بر روی زمین در بدترین مکان ها در جهان و ما باید همچنان به حمایت از این کار مهم آنها نوشت.

با این حال ضروری است که ما سرعت عمل برای اطمینان از بی طرفی و شفافیت و مشروعیت ارزشمند این نهاد است. در نور از اطلاعات ارائه شده در این نامه توصیه می کنیم که شما وضعیت آینده هر سال مالی 2020 کمکهای داوطلبانه به این که در استعفای مدیر کل Tedros. متاسفانه ما می دانیم COVID-19 آخرین پاندمی جهان را به چهره نمایندگان مجلس نوشت.

به اعضای کنگره گفته است که نشانه هایی از شیوع یک ویروس مرگبار در ووهان قابل مشاهده بودند در اوایل ماه دسامبر 2019 زمانی که ژانگ Jixian, یک دکتر در هوبئی استانی, بیمارستان, هشدار داد, PRC مقامات بهداشتی است که از یک رمان coronavirus بود که موثر بر برخی از 180 بيمار.

دیگر پزشکان عمومی در مورد شیوع بیماری در تلاش برای صدای زنگ, اما پس از آن دستگیر PRC مقامات یا منظم توسط سرپرستان خود را. ارشد دکتر در ووهان مرکزی بیمارستان, هوش مصنوعی, مرداب, آموزش کارکنان خود را به پوشیدن لباس های محافظ و ماسک با وجود PRC دستورالعمل رسمی به خلاف آنها نوشت.

به اعضای کنگره گفت که چند مورد از حقایق است که تاسیس شده اند که از جمله می دانستند که COVID-19 پخش شد از طریق انسان به انسان تعامل با حداقل سه هفته قبل از آن به اطلاع بقیه جهان است.

اعضای کنگره گفته است که که مدیر کل Tedros’ سیاست مانع از این است که از غذای تایوان هشدار و تضعیف اعتبار اطلاعات در تایوان ارائه شده به کشورهای دیگر است.

“مدیر کل Tedros بازیگران کراوات شکستن رای که تاخیر در اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی با وجود شواهد روشن از گسترش سریع و انسان به انسان انتقال COVID-19 گفتند.

Tedros انباشته ستایش در PRC با وجود شواهد روشن است که دولت چین COVID-19 پوشش تاخیر در پاسخ مناسب به اولیه شیوع آنها ادعا. “Tedros’ رابطه بلند مدت با PRC مقامات و آغوش CCP تبلیغات و سیاست تضعیف توانایی های خود را برای خدمت بی طرفانه به عنوان مدیر کل” آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید