آسام تنها رامسر سایت منقبض شده است حداقل 35% از سال 1991 بالا بردن زنگ در میان اياد در روز جهانی تالاب ها در روز یکشنبه.

روز نشانه ای از تاریخ تصویب این کنوانسیون تالاب ها در 2 فوریه 1971 در ایران و در شهر رامسر در دریای خزر ساحل. یک سایت رامسر تالاب تعیین شده از اهمیت بین المللی تحت این کنوانسیون.

Deepor Beel, یک دریاچه آب شیرین در جنوب غربی لبه گواتی تعیین شد یک سایت رامسر در سال 2002 برای حفظ طیف وسیعی از آبزیان اشکال زندگی علاوه بر حفظ 219 گونه از پرندگان. این beel رسما به مساحت 4,014 هکتار یا 15.5 کیلومتر مربع است.

منطقه beel شد حدود 6000 هکتار در اواخر 1980s هیدرولوژیکی ،

“تصاویر ماهواره ای باعث می شود آن را آشکار است که Deepor Beel کاهش سریع و از سال 1991 حداقل 35 درصد از آب آن منطقه تحت پوشش کاهش یافته است. این در درجه اول به این دلیل که تالاب در حال از دست دادن اتصال با رودخانه های کوچک مانند Kalmoni, Khonajan و Basistha استفاده می شود که به جریان از طریق مرا Bharalu کانال” Bibhav Talukdar از گروه سبز Aaranyak گفت هندو.

گسترش شهر, تجاوز به کانال های طبیعی از طریق گواتی و از تپه های اطراف و تخلیه زباله های شهری در Boragaon تقریبا در لبه تالاب عوامل او اضافه شده است.

“دولت است که ظاهرا نگران سلامت این تالاب نیز صحه عمده جمعیت فیل های وحشی از مجاور Rani رزرو جنگل. اگر آن را به حال شهرداری تخلیه زباله خواهد حذف شده اند پس منظور از ملی سبز, دادگاه (NGT),” محیط زیست فعال Rohit Choudhury گفت.

آقای Choudhury تا به حال تقاضای NGT در سال 2014 برای حذف زباله و نشت آب از آن آلوده است بخشی از تالاب. این NGT تا به حال از یک سال پیش به دستور دولت محلی به حذف زباله توسط 31 دسامبر 2019.

مقامات گواتی شهرداری شرکت و توسعه محلی سازمان گفت: چهار جایگزین سایت های شناخته شده بود. اما زباله نمی تواند معطوف به دلیل مخالفت مردم محلی وجود دارد.

Deepor Beel است که نه تنها تالاب که تکه تکه است و از دست دادن آن آبزی ثروت سبز گروه گفت. یکی از آنها Sohola Beel که همچنان به عنوان بزرگترین تالاب در پارک ملی کازیرانگا با وجود منطقه انقباض با توجه به siltation.

آسام است 3,513 تالاب و اکثریت آنها در آب کم کدورت, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی