محافظه کاران به رهبری پس از انتخابات ایران می بیند پایین مردم در انتخابات

محافظه کاران در زمان اولیه سرب در روز شنبه به عنوان اولین نتایج ایران در انتخابات پارلمانی در آمد همچنان در حال افزایش پیش بینی شده پایین مردم در انتخابات پس از رد صلاحیت نزدیک به نیمی از نامزدها.

روز جمعه انتخابات به دنبال ماه از شدت افزایش تنش بین ایران و آمریکا از رای دهندگان تا به حال شده است به طور گسترده ای انتظار می رود به پای صندوق های رای نخواهند رفت و سرخورده با وعده های برآورده نشده و در تلاش برای مقابله با یک کشور که اقتصاد است buckled تحت شرایط سخت تحریم های ایالات متحده.

جرم رد صلاحیت

حدود نیمی از 16,000-عجیب و غریب, نامزدهای رد صلاحیت شده. در میان آنها بسیاری از اصلاح طلب و معتدل نامزدها — از جمله ده ها تن از نشستن نمایندگان مجلس — خروج از محافظه کاران عملا با هیچ رقابت. ظهر (0830 GMT) در شنبه رای بوده است شمارش در 71 حوزه از 208 با توجه به ملی, انتخابات کمیته آمار و ارقام گزارش شده توسط نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

تهران بزرگترین گرفتن در انتخابات با 30 کرسی است. محافظه کار و فوق العاده محافظه کار داد به نظر می رسد به راحت لبه در پایتخت در نتایج اولیه این کمیته سخنگوی اسماعیل موسوی گفت: در تلویزیون دولتی. بیشترین آرا رفت و به سه نام در داد لیست, او گفت:.

نتایج نهایی برای هر دو پایتخت و دیگر استان ها را اعلام خواهد کرد در اوایل یکشنبه در آخرین او اضافه شده است. اگر تایید نتایج آن معنی خواهد بود که رئیس جمهور حسن روحانی بلند و باریک اکثریت اصلاح طلبان و میانه های منتخب با هیاهو چهار سال پیش تقریبا پاکسازی.

غیر رسمی شمارش منتشر شده توسط خبرگزاری فارس گفت: 183 از مجلس 290 کرسی در حال حاضر تصمیم گرفته شده است با نامزدهای محافظه کار برنده 135 آنها. اصلاح طلبان شد و دور دوم در 20 آن افزود مستقل تا به حال موفق به کسب 28 کرسی است.

مشارکت مردم حدود 40 درصد در سراسر کشور و 30 درصد در تهران در برنامه ریزی از انتخابات در روز جمعه با توجه به فارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>