ساخت و ساز آغاز خواهد شد در شش ماه: اعتماد رئیس

رئیس جمهور از Shri Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد Mahant Nritya گوپال داس در روز جمعه گفت: Ram معبد در ایودیا خواهد آمد که در آن الوهیت ساکن است و این امر می تواند در خطوط مدل نمایش داده شده قبلا.

“معبد ساخته خواهد شد که در آن خداوند رم ساکن در ایودیا. از آن خواهد شد بر روی خطوط از مدل نشان داده شده قبلا. آن [معبد] ممکن است با اندکی تغییر. نه معبد ساخته شده بر روی chanda [ارائه] و نه با دولت مالی. از آن خواهد شد ساخته شده با مردم کمک کند” او به خبرنگاران گفت: اینجا.

او گفت: تاریخ ساخت و ساز خواهد بود نهایی در جلسه بعدی از اعتماد و اضافه کرد که آن شروع می شود در شش ماه آینده.

او گفت: سران ‘akharas’ در ایودیا دیدار خواهد کرد و در مدت کوتاهی در ارتباط با معبد ساخت و ساز.

در ضمن اعتماد به منابع گفت: نقشه تهیه شده توسط Vishwa هندو Parishad حدود سه دهه پیش را می توان تغییر به افزایش ارتفاع از ساختار ارائه شده از 125 به 160 فوت و اضافی طبقه سوم اضافه شده است.

“معبد ساخته خواهد شد بر اساس VHP نقشه. وجود دارد می تواند تغییرات پیشنهادی خود را شکل و مقیاس” گفت: سوامی Govind Dev گیری یک عضو از اعتماد. عضو دیگر گفت: “ما طوفان مغزی در… اضافه کردن یک غرفه و جزئیات به 35-پا-بالا shikhar (برج).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>