کارگران ساختمانی در IITH در اضطراب حالت

تنش غالب برای برخی از زمان در نزدیکی انستیتو تکنولوژی هند حیدرآباد (IITH) در چهار شنبه زمانی که صدها نفر از کارگران آمد و خواستار آن است که آنها ارسال می شود به مکان های مادری خود. در یک نقطه آنها حلیم یک گشت وسیله نقلیه با سنگ مجروح شدن سه تن از مقامات از جمله ASI. به عنوان یک اقدام احتیاطی سنگین پلیس و نیروی بسیج و در محل نگهداری که در آن حدود 2,400 کارگران اقامت, کار در L&T و Shapoorji Pallonji.

وضعیت تحت کنترل زمانی که MLA T. Jayaprakash ردی جمع M. Hanumantha رائو و سرپرست پلیس S. چاندراسکار ردی برگزار شد بحث و گفتگو با کارگران و آرام آنها را.

به گفته پلیس تعداد زیادی از کارگران مهاجر از نقاط مختلف کشور درگیر در ساخت و ساز فعالیت موسسه. وی از سوی مامورین که آنها تا به حال پرداخت شده است برای سه ماه گذشته کارگران جمع آوری و مطرح شعار علیه پیمانکار است. آنها همچنین ادعا شده که این مواد غذایی به آنها عرضه نمی شد با کیفیت خوب و نشان داد که انبوه مواد غذایی پرتاب به زباله دانی در محل. حتی توالت بودند در بدترین وضعیت آنها گفت.

به عنوان شرط قرار بود خارج از کنترل یکی از پیمانکاران به پلیس اطلاع. تعداد زیادی از پرسنل پلیس از جمله SP S. چاندراسکار ردی با عجله به نقطه.

زمانی که پلیس به وجود تعدادی از کارگران جمع آوری چند برابر افزایش یافته بود و برخی از آشوبگران با توسل به سنگ پرانی. سه افسر پلیس زخمی شدند در این حمله و منتقل شده به بیمارستان.

پلیس آورده وضعیت تحت کنترل با استفاده از زور. بعد پلیس آرام آشوبگران با برخی از آنها به Collectorate برای بحث.

“ما مرتب این موضوع را دوستانه. انتظار دستمزد برای کارگران در طول دو ماه گذشته خواهد بود پرداخت پنج شنبه شب. نمایندگان شرکت های ساخت و ساز را پذیرفته اند که. کار را در آغاز روز پس از فردا” MLA جمع آوری و SP به خبرنگاران گفت: پس از این نشست است.

جمع آوری گفت: بسیاری از کارگران می خواستم برای رفتن به مکان های مادری خود اما با توجه به مستند آنها مجاز نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>