ظروف از چین رشته در بندر چنای, ترخیص کالا

پس از چند روز ظروف از چین رشته در بندر چنای کردم ترخیص کالا از گمرک. نزدیک به 120 ظروف گرفته شده است و 100 بیشتر در انتظار شهادت” ،

با توجه به COVID-19 اپیدمی بسیاری از دفاتر در چین بسته شدند و اسناد و مدارک داشتن جزئیات consignees بودند دروغ گفتن وجود دارد. از این رو ظروف نمی تواند پاک, منابع گفت.

در حال حاضر در امداد رسانی به consignees و عوامل چنای گمرک بخشیده اواخر هزینه برای صورتحساب از ورود (BoE) که در اواخر. “با در نظر exigency به دلیل COVID-19 در چین و به منظور تسهیل در ترخیص کالا از محموله آن است که تصمیم در جهت منافع عمومی که صورت حساب ورود ثبت اواخر برای ترخیص کالا از گمرک از واردات محموله از چین جذب کند هیچ هزینه دیر اتهامات…” دایره ای به عنوان خوانده شده.

بانک مرکزی انگلیس نشان می دهد اطلاعات کالا در کانتینر مانند آن نوع و مقدار و از کجا آمده است.

پس از یک کانتینر به بندر consignee یا عامل باید فایل بانک مرکزی در یک روز شکست که آنها مجبور به پرداخت جریمه ₹5,000 برای سه روز اول و ₹10,000 برای هر روز پس از آن ابراز نگرانی کرد. “در حال حاضر consignees و عوامل پیدا کرده اند راه های جایگزین; آنها در حال حاضر نشان داده شده است یک کپی از سند اصلی و گرفتن آن را پاک و بعد آنها را به تولید اصلی و دریافت آن regularised,” منبع دیگری گفت.

چنای آداب و رسوم نیز راه اندازی میز کمک به حل و فصل مسائل که بوجود می آیند از تشکیل پرونده در اواخر بانک مرکزی انگلیس در گرفتن مدارک از چینی تامین کننده دایره ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>