هماهنگ مهار استراتژی نیاز ساعت, می گوید معاون سانتی متر

مسئول وزیر Dharmana Krishna Das روز دوشنبه تاکید کرد نیاز به یک هماهنگ مهار استراتژی برای جلوگیری از افزایش گسترش COVID در East Godavari منطقه.

آقای داس در زمان انبار موجود مهار استراتژی و ستایش ابتکار از “خانه انزوا” که راه اندازی شد برای اولین بار در منطقه در دولت است.

در این ویدئو کنفرانس تعدیل توسط آقای داس وزیر کشاورزی Kurasala Kannababu کارگردانی مقامات منطقه به افزایش ظرفیت تخت. آقای Kannababu تاکید کرد نیاز به راه اندازی COVID مراکز مراقبت در درآمد بخشی سطح برای نظارت دقیق از وضعیت و اطمینان از به موقع مراقبت های پزشکی به بیماران است.

“جداسازی بخش پوشش هر مونتاژ بخش نیاز به راه اندازی در سراسر منطقه گفت:” آقای Kannababu.

در پاسخ به پرس و جو در مهار استراتژی, East Godavari جمع D. Muralidhar ردی گفت: “به عنوان بسیاری از 9,041 موارد در میان مجموع 13,421 فعال هستند که از دوشنبه. خانه انزوا شروع تسلیم به موقع نتایج آن گسترش COVID در منطقه”.

Rajanagaram MLA Jakkampudi رجا توصیه کرده است استخدام آمبولانس خصوصی برای حضور در این COVID بیماران به اعتراف آنها به بیمارستان در زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>