پلیس کشته در کنپور هشدار ارشد از شو نزدیکی به Dubey

یک افسر پلیس است که در میان هشت پلیس کشته در برخورد در کنپور را Bikru ایجاد کرد تا به حال گفته هشدار رئیس پلیس منطقه که خانه ایستگاه افسر (شو) از Chaubeypur, Vinay Tiwari که متوقف شد پس از این حادثه بوده است حفاظت از متهم اصلی Vikas Dubey آن پدید آمده در روز دوشنبه.

همچنین بخوانید: کانپور در ضربات پنالتی: 3 بیشتر پرسنل پلیس به حالت تعلیق

دایره افسر (CO) بیلهور Devendra Mishra تا به حال در ماه مارس نوشته شده و سپس به سرپرست ارشد پلیس (SSP)-کانپور و شکایت در مورد شو گفت که او تا به حال به اتهام اخاذی در برابر Dubey خارج از FIR.

آقای Mishra را متهم کرده بود که Tiwari بودن دلسوز به Dubey و نمایش “تردید صداقت” به اقدام علیه جنایی.

“اگر شو تغییر نمی کند راه خود را در یک حادثه جدی می گیرد” این شرکت هشدار داده بود.

همچنین بخوانید: Kanpur حمله | Vikas Dubey مخفیگاه آنان توسط پلیس محلی ایستگاه مشاور می گوید:

این گزارش که توسط شرکت فرستاده شده در برابر پس زمینه از یک شاه تسلیم در برابر Dubey در مارس 13, که در آن او را متهم به اخاذی از حمله شورش و جنایی تهدید و ارعاب. این بخش تحت اخاذی کاهش یافته بود از این اتهامات تحقیق افسر در دستورالعمل شو این شرکت نوشت.

شرکت Mishra نیز ذکر شده است که Tiwari اغلب بازدید Dubey شد و به طور منظم در تماس با او. Tiwari به حالت تعلیق در آمد و پس از اتهامات ظاهر است که او تا به حال ارائه شده است برای کمک به Dubey در روز روبرو می شوند; خود را دقیق نقش هنوز تحت بررسی است.

بازرس کل پلیس-کنپور Mohit Agarwal گفت که فایل های گزارش شد احضار از SSP را به بررسی آنچه که عمل شده است گرفته شده و سپس SSP.

آقای آگاروال گفت: این گزارش که به خود آمد متوجه از طریق رسانه ها بود که تایید و این که اتهامات “جدی”.

“ما برای اولین بار درک کل قسمت و سپس اقدام گفت:” افسر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>