پلیس اخراج بیش از عکس از سبد استفاده می شود الیاس McClain

سه افسر پلیس از کار اخراج شدند در روز جمعه بیش از عکس نشان دادن پلیس reenact یک سبد استفاده الیاس مکلين 23 ساله سیاه, مردی که سال گذشته پس از پلیس او را متوقف کرد در خیابان در حومه دنور.

یکی از کسانی که از کار اخراج شده است Jason Rosenblatt سفید شفق افسر که کمک به جلوگیری از McClain در ماه اوت برای پوشیدن یک ماسک اسکی و “مشکوک بودن”. پلیس قرار داده McClain در یک سبد امدادگران تزریق او را با یک آرام بخش و McClain دچار ایست قلبی قبل و بعد از آن گرفته شده ،

شفق قطبی موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون به خبرنگاران گفت که افسران ارسال عکس به Rosenblatt دو ماه پس از McClain درگذشت. Rosenblatt پاسخ با متن گفت: “سلام.”

“ما شرمنده ما بیمار است و ما قهر” ویلسون گفت:. افسران ممکن است جرمی مرتکب شده اند, اما این عکس ها “جنایت علیه انسانیت و نجابت,” او اضافه شده است.

McClain مرگ تبدیل به یک پاره در میان ملی حساب بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی با دولت بازگشایی پرونده ممکن است اتهامات جنایی فدرال و مقامات به دنبال یک حقوق مدنی بررسی است. در مکان های مختلف chokehold ممنوع شده است و دیگر پلیس اصلاحات تصویب در سراسر کشور پس از تظاهرات.

McClain خانواده و دوستان و فعالان جامعه اشاره کرد در طول یک تظاهرات که عدالت بود swifter برای به تمسخر گرفتن عکس از استفاده از زور علیه McClain مرگ است. دو دیگر افسران که متوقف مرد جوان هنوز هم در نیروی به عنوان مقامات نگاه دوباره به ممکن است اتهامات جنایی پس از پاکسازی آنها در سال گذشته است.

“Rosenblatt اخراج شدم نه برای کشتن الیاس نه برای قتل الیاس اما برای ساخت پاپ الیاس” گفت: Terrence رابرتز یک سازمان جامعه و خانواده دوست. “این است که این فرهنگ است که ما در حال مبارزه که در آن یک افسر پلیس می تواند به قتل یک مرد سیاه و یک کودک سیاه و حفظ شغل خود و ماندن در نیروی بنابراین او می تواند سرگرم کننده را از این کودک است.”

افسران Kyle Dittrich, Erica ماررو و Jaron جونز — هیچ یک از آنها در میان افسران که مواجه McClain در ماه اوت — با لبخند و تمسخر قرار می گیرد هر یک از دیگر در یک سبد در عکس های گرفته شده در ماه اکتبر در نزدیکی یک بنای یادبود برای McClain.

یک افسر گزارش عکس به یک گروهبان در اواخر ماه گذشته و تحقیقات داخلی آغاز شد. Rosenblatt, Dittrich و ماررو از کار اخراج شدند برای انجام ناخوشایند یک افسر. جونز استعفا داد اوایل این هفته.

شفق قطبی Police Association به نام بررسی “یک عجله به قضاوت”. اتحادیه ماموران گفت: در Facebook که تحقیقات در زمان نه روز در حالی که استاندارد امور داخلی مورد ماه طول می کشد.

چندین سازمان پلیس گرفته اند اقدام سریع به مجازات افسران از جمله کسانی که در جورج فلوید مرگ 25 مه در مینیاپولیس است که در طلیعه جهانی تظاهرات.

برای الیاس McClain را Sheneen مکلين “این فقط ویرانگر برای دیدن که مردم مسخره قتل پسرش” وکیل خانواده ماری نیومن گفت.

“واقعیت این است که سه وظیفه در یونیفرم پلیس فکر می کردم که آن را مناسب برای reenact قتل شوخی نشان می دهد که این گروه فاسد است به هسته” او گفت:.

رو به افزایش فشار به عنوان مشاهیر و دیگران در رسانه های اجتماعی به نام برای عدالت, کلرادو, رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در هفته گذشته به دستور دادستان کل برای بازگشایی McClain است.

افسران متوقف McClain, یک ماساژ درمانگر پس از تماس 911 در اوت. 24 گزارش داد او را به عنوان مشکوک چرا که او با پوشیدن یک ماسک اسکی آور و سلاح های خود را. او خواهش کرد که آنها را بارها و بارها به اجازه رفتن او را با توجه به بدن-دوربین تصویری.

پس از chokehold که قطع خون به مغز او امدادگران اداره 500 میلی گرم آرام بخش او را آرام. یک آسیب شناس پزشکی قانونی نمی تواند تعیین کند که دقیقا چه چیزی منجر به McClain مرگ اما گفت: فعالیت بدنی در طول رویارویی به احتمال زیاد کمک کرده است.

دادستان گفت: او را دنبال نمی کند اتهامات جنایی علیه افسران به دلیل آسیب شناس نبود قادر به تعیین اگر اعمال خود باعث McClain مرگ است. دادستان منطقه دیو جوان به تازگی به نام مرد جوان مرگ “غم انگیز و غیر ضروری” اما در دفاع از تصمیم خود.

پلیس-دوربین ویدیو نشان می دهد یک افسر گرفتن از ماشین خود نزدیک McClain و گفت: “از سمت راست وجود دارد. توقف. توقف. … من یک راست به توقف شما را از آنجا که شما در حال مشکوک است.”

در این ویدئو افسر نوبت McClain در اطراف و تکرار “توقف منبسط.” به عنوان McClain تلاش می کند برای فرار از مامور گرفتن افسر می گوید: “استراحت یا من باید برای تغییر این وضعیت است.”

به عنوان دیگر افسران پیوستن به مهار McClain او التماس آنها را به اجازه رفتن و می گوید: “شما بچه ها شروع به بازداشت من شد توقف موسیقی من به گوش دادن.” شفق قطبی پلیس گفت: McClain حاضر برای جلوگیری از راه رفتن و جنگیدند وقتی ماموران تلاش کردند تا او را بازداشت.

در این ویدئو McClain می گوید افسران: “اجازه دهید به من. من هستم درونگرا. لطفا احترام به مرزهای که من صحبت می کنم.” ایالات متحده دفتر دادستان ایالات متحده وزارت دادگستری حقوق مدنی تقسیم و اف بی آی این هفته اعلام کرد که آنها به دنبال به اینکه برای راه اندازی یک حقوق مدنی بررسی است. مقامات فدرال گفت: آنها نیز با توجه به تحقیقات به عکس. (AP) NSD NSD 07040634

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>