Cornavirus | West Bengal دولت اشکال تیم برای نظارت, پشتیبانی, نظارت بر درمان در بیمارستان

غرب بنگال در بخش بهداشت و درمان در روز شنبه تشکیل تیم برای حمایت از نظارت و پایش درمان در پنج بیمارستان درمان COVID-19 بيمار در شهرستان.

همچنین بخوانید: Coronavirus | غرب بنگال به ادامه مستند تا پایان مارس

اعضای تیم پرداخت خواهد شد به طور منظم بازدیدکننده داشته است به این بیمارستان و ارسال گزارش به وزارت امور خارجه دولت گفت: در یک سفارش.

این بخش نیز راه اندازی یک اختصاص داده شده به کمک خط برای مسائل با توجه به عدم در دسترس بودن از PPEs و لوازم دیگر.

نظرات و پیشنهادات خواهد بود بموقع ثبت شده و پس از عمل توسط دولت برای اقدامات درمانی مناسب به منظور گفت.

Coronavirus | رمز و راز از پایین COVID-19 اعداد در غرب بنگال

غرب بنگال دولت نیز تشکیل یک تیم برای راهنمایی در مهار فعالیت ها در مناطق مختلف از دولت است.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>