‘کرونا’ چای در میان ایمنی بوستر فروخته شده توسط Adivasi Aaharam

اگر شما به دنبال چیزی به منظور افزایش ایمنی در این COVID بار رفتن به Adivasi Aaharam خروجی حدود 500 متر از Utnoor چهارراه به سمت Utnoor در ادیلبد منطقه. درخواست برای ‘تاج’ چای برای دریافت یک شات از عصاره های رنگ و لعاب با ترکیبی از زنجبیل, برگ ریحان, زردچوبه, میخک, هل و آب آهک.

بله تاج چای به نام تنها در هماهنگی با زمان فعلی توسط زنان بومی اعضای Bheembai Adivasi Mahila Sahakara Sangham, Utnoor است که در میان آخرین اضافه شده به منو. این گروه جزو معدود اشخاص نه تنها باقی می ماند ‘سالم’ با اثرات سوء مستند اما به پشت در کسب و کار با یک انفجار.

در ژوئن 29, پروژه افسر یکپارچه قبیله ای آژانس توسعه (ITDA), Utnoor, Bhavesh Mishra افتتاح آیتم جدید در منو از Adivasi Aaharam سنتی Adivasi اسنک سابق ایالات اورد district, ‘garkang’ ساخته شده از urad (سیاه و سفید گرم) و moong (سبز گرم) به نام “udupul garkang’ و ‘pesal garkang’ به ترتیب علاوه بر ‘jonna ghato’ یا hayr پخته شده را به برنج و تاج چای. پس از یک سال گذشته این واحد تا به حال تخصصی تنها در ساخت از شرکت محبوب تنقلات مانند laddus از خشک mahua یا ippa گل.

این garkang فروخته خواهد شد در خرده فروشی در Adivasi Aaharam و به احتمال زیاد خریداری شده توسط مردم بومی خود را دارند. “این garkang ضروری مورد استفاده در طب سنتی pujas دو بار در هر ماه قومی در خانه” با اشاره به Kumra Bagubai رئیس Bheembai ،

این laddus که همچنین کمک به بهبود ایمنی در افراد خواهد شد در حال حاضر در خدمت anganwadis و مدارس تحت چهار ITDAs در دولت رفتن از آنچه آقای Mishra تا به حال به می گویند به Kumra Vittal رائو مدیر مرکز به صورت جمعی و توسعه یک NGO تسهیل قومی زنان در شروع و بازاریابی محصولات خود را. “تقاضا خواهد بود برای 50 تن از laddus هر ماه در دوره های آینده” آقای Vittal رائو افشا می شود.

“در حال حاضر Bheembai گروه دارای ظرفیت تولید حدود 20 تن از mahua laddus در هر ماه. ما نیاز به بیش از دو برابر این منظور دیدار قریب الوقوع منظور تامین میان وعده به تمام چهار ITDAs در دولت,” او گفت:.

هر چند Bheembai گروه منابع مواد خام آن خشک mahua گل از انتخاب کشاورزان در این منطقه آن را نیز به خرید آن را از Girijan تعاونی شرکت. این ITDA نیز عرضه مواد تشکیل دهنده دیگر مانند میوه های خشک به طوری که کار خود را آسان تر می شود و با توجه به CCD نماینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>