CoronaCoin: crypto توسعه دهندگان تصرف در کروناویروس جدید مرضی رمز

Cryptocurrency توسعه دهندگان ایجاد کرده اند دیجیتال سکه است که اجازه می دهد تا معامله گران به شرط coronavirus بیماری بر اساس چگونه بسیاری از مردم سقوط بیمار و یا می میرند.

به نام “CoronaCoin’, عرضه آن کاهش خواهد یافت و هر دو روز و بر اساس نرخ جدید موارد با توجه به وب سایت خود را نشان می دهد قیمت آن می تواند حرکت بالاتر بیشتر افراد این ویروس را می کشد.

Coronavirus اپیدمی تبدیل شده است جهانی با شش کشور جدید در گزارش خود موارد در روز جمعه و سازمان جهانی بهداشت برای بالا بردن خود را گسترش جهانی و تاثیر هشدار به “بسیار بالا است.”

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 82,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2,700 مرگ و میر در چین و 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر.

گسترش سریع این ویروس که به تازگی در چین در ماه دسامبر است دامن زده دیوانه وار, فروش در بازارهای جهانی با سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده در مسیر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

کل عرضه برای این CoronaCoin مبتنی بر جمعیت جهان و نشانه خواهد بود سوخته یک بار در هر 48 ساعت بر اساس تعداد کسانی که آلوده شده اند و یا فوت کرده اند, با توجه به وب سایت خود را.

“برخی از افراد گمان بخش بزرگی از عرضه خواهد بود سوخته و با توجه به گسترش ویروس به طوری که آنها سرمایه گذاری” آفتابی کمپ یک کاربر که شناسایی خود را به عنوان یکی از توسعه دهندگان گفت: در یک چت در برنامه پیام رسانی تلگرام.

کمپ گفت: این تیم متشکل از هفت توسعه دهندگان با آینده بیشتر در هیئت مدیره. او کاهش یافته است به شناسایی دیگران است ، گفت: آنها در واقع بیشتر در اروپا است.

Cryptocurrencies مانند بیتکوین در حال ارزهای دیجیتال است که تکیه بر پیشرفته رمزنگاری به اعتبار معاملات خود را. نوپای کلاس دارایی گرفتار شده است مکرر قیمت سقوط و کلاهبرداری است.

معاملات ثبت شده از طریق دیجیتال معین به نام blockchain. این CoronaCoin blockchain اسناد گسترش ویروس و این رمز می تواند خریداری شده و فروخته شده در برخی از آنلاین مبادلات مانند زحل.شبکه با توجه به کمپ.

حدود 20 درصد از عرضه عرضه خواهد شد اختصاص داده شده برای کمک مالی ماهانه به صلیب سرخ با استفاده از شناخته شده cryptocurrency پرداخت processor کمپ گفت.

برخی از کاربران از پلت فرم رسانه های اجتماعی Reddit انتقاد نشانه.

“رک و پوست کنده این amoral گفت:” یکی است.

“بی مزه” اظهار نظر دیگری.

“این است که چرا ما نمی توانیم چیزهای خوب” نوشت: یک سوم است.

پرسید که آیا این نشانه می تواند دیده می شود به عنوان ناخوش کمپ گفت: “در حال حاضر فعال همه گیر اوراق قرضه صادر شده توسط WHO. چگونه است که متفاوت است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>