Coronavirus: 15-20% تاثیر در درآمد حاصل از بلیط بزرگ هندی فیلم

Baaghi 3در ₹17.5 کرور خالص ممکن است به سیستم وارد شده اند در بالاترین روز افتتاحیه مجموعه به صورت یک فیلم هندی در سال 2020 تا کنون, اما آن را نیز برای اولین بار به صورت سوء اثر از COVID-19 شیوع. با توجه به جعبه دفتر پیش بینی از مجله تجارت فوق العاده سینماروز افتتاحیه محدوده مدیر احمد خان تایگر شروف starrer شده بود پیش بینی شده در حد بالاتر از محدوده — بین ₹26 و ₹28 کرور — از آنچه تحویل داده شده است. “آخر هفته بهتر بود اما این روند شده اند کمتر از حد انتظار و مجموعه تحت تاثیر قرار شده است در سراسر کشور می گوید:” Amul Mohan سردبیر مجله.

Shailesh کاپور, مدیر عامل شرکت رسانه ای شرکت مشاوره Ormax رسانه concurs. Ormax افتتاحیه روز پیش بینی برای این فیلم نیز شده بود قابل ملاحظه ای بالاتر در ₹21 کرور. پیش بینی های خود را برای آینده Sooryavanshi ایستاده عظیم ₹30.8 کرور. اما در یک ویروس کمتر بازار به همین شکل برای Rohit Shetty biggie با بازی آکشی کومار می شده اند و حتی بالاتر در مورد ₹36 کرور می گوید: آقای کاپور.

او پیش بینی 15-20% تاثیر بر روی بلیط هندی فیلم در ماه های آینده و حتی بزرگتر از یک در کوچک و متوسط فیلم که به عنوان مخالف به tentpole فیلم هستند به هر حال به عنوان “آسان تر به جست و خیز یک روز بعد”. با توجه به Homi Adjania را Irrfan Khan, starrer, Angrezi متوسطکه منتشر آمدن جمعه, مارس صورت یک 25-30% تاثیر است.

تاثیر احساس شده به مراتب کمتر در فيلم جنوب صنایع با کمتر از موارد شناسایی شده تا کنون. یک Ormax مطالعه تاثیر COVID-19 در تئاتر رفتن رفتار در هند انجام شده در سراسر 80 شهرستانها در Hindi-تامیل تلوگو صنایع کمربند در روز پنج شنبه-جمعه-شنبه هفته گذشته نشان داد که 23 درصد به طور منظم تئاتر را برانگیخت در هند به احتمال زیاد به دور ماندن از تئاتر تا خطر کاهش می یابد. نسبت بالاتر است و در زبان هندی صحبت کردن بازار (26%) از در جنوب هند (17%).

با در نظر گرفتن این وضعیت که در حال تغییر است و روز به روز Ormax خواهد بود انجام این مطالعه هر سه روز آینده با نتايج دو بار در هفته. دور بعدی از اعداد و ارقام خواهد بود از این شنبه.

دهلی نو-بر اساس غرفه سانجی مهتا اما فکر می کند که عوامل متعددی وجود دارند — و نه فقط COVID-19 — خوردن به درآمد Baaghi 3 و سایر اخیر بالیوود است. “کم قبل از هولی دوره و امتحانات هیئت مدیره آمده اند در راه و Baaghi عمدتا جوانان گرا franchisee,” او می گوید. نظم و قانون و خشونت و تظاهرات را تحت تاثیر قرار کسب و کار در دهلی نو; اواخر شب و شب را نشان می دهد — تا حد زیادی حمایت توسط مسلمانان — در حال اجرا خالی در اوتار پرادش.

به گفته آقای مهتا, همه چیز خواهد آمد به سر اگر همه چیز خارج از کنترل در هفته پیش رو و اگر دولت تصمیم به تعطیل کردن تئاتر به طور موقت. او به خاطر مورد یک فیلم Main Khiladi Tu Anari توزیع شده توسط او در سال 1994. “آن آغاز شده است و در 100% مجموعه است. در 6 روز, دولت دهلی نو به دستور سینما بسته شدن با توجه به طاعون را بترساند. این فیلم نمی تواند جمع آوری حرکت همان زمانی که تئاتر بازگشایی” او به یاد می آورد.

به گفته آقای کاپور بیش از فرد مجموعه این تغییرات احتمالی در انتشار تقویم که نگران کننده تر خواهد شد و پرتاب چیزهایی در tizzy. در حال حاضر وجود دارد شایعات در بازار مورد اعتماد سرگرمی تاخیر Sooryavanshi میله میله برای مارس 24 انتشار و کبیر خان 83 با Ranveer Singh, انجام, Kapil توسعه که قرار است به بیرون آمدن در مارس 10. یک Sooryavanshi سخنگوی اما روشن است که این تصمیم هنوز در انتظار خواهد شد و تنها در روز چهارشنبه.

“عظیم 27-فیلم franchisee مانند اوراق قرضه دارای یک بازار بزرگتر و خیلی بیشتر در معرض خطر اما هفت ماه تعویق به دلیل شیوع بیماری می تواند حتی بزرگتر بالیوود تولید انجام یک تجدید نظر می گوید:” آقای موهان.

“این به این معنی است که وجود خواهد داشت هیچ فیلم قابل ملاحظه مقیاس و بازیگران در هفته آینده 3-4. مارس و آوریل را تبدیل به مرده ماه اگر هیچ محتوای می گوید:” آقای کاپور. سه ماهه اول است و به هر حال بد شده تنها با Tanhaji و Baaghi 3 مراتب هست.

تنها زمان دیگر این صنعت تا به حال با آن روبرو چنین بحران در سالهای اخیر بود که در طول demonetisation. همه چیز به حال تثبیت آن زمان از کریسمس منتشر شده در ماه دسامبر. عدم قطعیت یک عامل بزرگ در حال حاضر زمانی که آن را می آید به COVID-19 شیوع با این وضعیت بی ثبات و در حال تغییر ، بسیاری با این حال هنوز هم بستگی دارد که چگونه Baaghi 3 کرایه در هفته اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>