Coronavirus | ’15 درصد از COVID-19 مرگ و میر می تواند اجتناب شده است’

بیشتر شرکت کمیسر G. Prakash روز جمعه گفت که 15 درصد از COVID-19 مرگ و میر در این شهرستان می تواند اجتناب شده است تا به حال علائم گزارش شده به مدنی مقامات.

صحبت با خبرنگاران آقای پراکاش گفت که یک تجزیه و تحلیل از مرگ و میر به علت COVID-19 در این شهرستان تا به حال نشان داده است که زندگی می تواند ذخیره شده اگر علائم گزارش شده بود توسط اهالی تب نظارت توسط 11,000 مدنی کارگران در درب خانه خود.

“تب نظارت استراتژی مهم. ما درخواست ساکنان به گزارش علائم در زمان برای جلوگیری از COVID-19 مرگ و میر. به عنوان بسیاری از 501 مرگ و میر گزارش شده در شهر” گفت: آقای پراکاش. این شرکت آغاز شده است تب درمانگاه در 500 مکان در شهر. بدن مدنی نیز راه اندازی COVID-19 تست امکانات در 40 مکان. همه ساکنان مجاز خواهد بود به راه رفتن به مرکز آزمون در طول مستند.

افزایش مرگ و میر

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت میزان مرگ و میر افزایش یافته است از 1% به 1.3% در چند روز گذشته.

به عنوان بسیاری از 2.1 لاخ ساکنان تست شده اند در چنای با استفاده از RT-PCR kit طبق ICMR دستورالعمل. در مجموع 37,070 ساکنان آزمایش مثبت هر چند 55 درصد از آنها مرخص شده از بيمارستان ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>