سه تازه موارد COVID-19 تایید شد Ladakh دولت در روز سه شنبه در نظر گرفتن تعداد کل موارد تا شش در کم جمعیت سرد کویر منطقه است.

“سه بیشتر از لاداخ آزمایش مثبت است. دو از له منطقه و یکی از کرگیل منطقه. همه آنها در جداسازی بخش گفت:” کمیسیون, منشی, Ladakh Rigzin Sampheal.

همچنین به عنوان خوانده شده | دولت خط تلفن شماره COVID-19

تمام بیماران مرد هستند. “یکی از آنها یک سفر سابقه و دو نفر دیگر قرارداد آن به صورت محلی از بیماران. یکی 25 ساله و دو نفر دیگر در 30s خود را” یک مقام رسمی گفت.

در ضمن UT دولت تحمیل کرده است بخش 144 ممنوع مونتاژ بیش از پنج نفر در منطقه کارگل “به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

یکی بیشتر در J&K

در قلمرو اتحادیه J&K تعداد کل COVID-19 بیماران مبتلا افزایش یافته است, به, با تشخیص یک مورد در 24 ساعت گذشته. “یک بیشتر مورد تایید مثبت است. او یک سفر سابقه به عربستان سعودی است. او تا به حال گزارش شده بالا بار ویروسی در اوایل. مجموع سه موارد مثبت در حال حاضر” J&K سخنگوی دولت Rohit Kansal گفت.

نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

J&K دولت در روز سه شنبه تمدید J&K اپیدمی بیماری (COVID-19) مقررات سال 2020 به دو بخش جامو و کشمیر به گام تا تلاش ها برای مقابله با بیماری مسری. “حدود 2060 نفر نگه داشته شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه و 28 در بیمارستان قرنطینه” دولت گفت.

دولت خواست عمومی اجتماعی را حفظ فاصله. “مداخله شامل باقی مانده از شلوغ تنظیمات اجتناب از تجمع جرم و حفظ فاصله (حدود 6 فوت یا 2 متر) از دیگران که ممکن است” مشاوره گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی