Coronavirus | 68 ساله COVID-19 قربانی سوزانده تحت نظارت های پزشکی

آخرین مناسک 68 ساله که در سرمایه های ملی پس از آلوده شدن با SARS-CoV-2 انجام شد در روز شنبه در CNG کوره های جسد سوزی در Nigambodh ghat در اینجا تحت نظارت مقامات پزشکی.

پزشکان از رم منهر Lohia (RML) بیمارستان اینجا و از MCD نظارت تشییع جنازه پس از کوره جسد سوزی کارکنان رسیده به مقامات به دنبال دستورالعمل در تضمین این که این عفونت نمی گسترش بدن.

مقامات گفت: Nigambodh Ghat Sanchalan برای samiti که مدیریت عملیات در کوره های جسد سوزی تاخیر در آخرین مراسم از چند ساعت و با نزدیک شدن به مقامات شهرداری به دنبال دستورات در نظر COVID019 شیوع.

Coronavirus | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“وضعیت حساس در سراسر جهان است. ما تا به حال به دنبال دستورالعمل برای اولین بار از MCD و مقامات پزشکی. آنها گفت: هولوکاست انجام خواهد شد با استفاده از CNG و مقامات آمده اند برای نظارت بر فرایند” Suman گوپتا از برای samiti گفت.

هند گزارش دوم آن تلفات با توجه به COVID-19 روز جمعه با اتحادیه وزارت بهداشت تایید مرگ این زن که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروسی مسری بیماری پس از آمدن در تماس با پسرش که او نیز به دست آورد coronavirus پس از سفر به خارج از کشور شده است.

Coronavirus به روز رسانی | مارس 14, 2020 | مرکزی و دولت خط تلفن شماره

مرگ ناشی از همبودی (دیابت و فشار خون بالا) وزارت گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 زیر که پذیرفته شد و به RML بیمارستان.

این زن ساکن غرب دهلی نو شد و نفر دوم به مرگ از رمان coronavirus عفونت در کشور است. اولین و تنها دیگر COVID-19 تلفات تا کنون 76 سال در کارناتاکا که درگذشت در مارس 10. او به تازگی از عربستان سعودی است.

Coronavirus | ماسک sanitisers اعلام کرد کالاهای اساسی

دومین قربانی آمد در تماس با پسرش که شد پنجم coronavirus مورد در دهلی نو پس از سفر به سوئیس و ایتالیا بین فوریه 5 و 22.

“او تا به حال سابقه تماس با یک مورد مثبت. پسر کرده بود در بازگشت به هند در فوریه 23. او در ابتدا بدون علامت است اما توسعه تب و سرفه پس از یک روز و گزارش به رم منهر Lohia بیمارستان در مارس 7,” بهداشت وزارت در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر