Coronavirus | ‘78% COVID-19 موارد در J&K بدون علامت’

از 245 coronavirus موارد مثبت در J&K 78 درصد بدون علامت با 21 بیشتر موارد مثبت گزارش شده در روز یکشنبه.

J&K سخنگوی دولت گفت: از آن شده است قادر به ردیابی 98 درصد از مردم محلی با سابقه سفر خارجی و یا پس از حضور در مراسم دینی و مخاطبین خود را. “تهاجمی استراتژی تست شده است بسیار موثر در J&K. علاوه بر 78% موارد بدون علامت نیز دنبال کرده گفت:” سخنگوی.

همچنین بخوانید: Coronavirus | جامو و کشمیر به اجرای round-the-clock اجرای مستند در 77 مناطق قرمز

‘Red مناطق’

نگران رشد اعداد بدون علامت در coronavirus مثبت جمعیت, معاون فرماندار G. C. Murmu مشاور Baseer احمد خان اعلام کرد در تمام مناطق در حال سقوط تحت صلاحیت این دادگاه ها از هشت ایستگاه های پلیس در سرینگر شهر به عنوان “مناطق قرمز’. “این گام برداشته شده است برای اطمینان از وجود دارد گسترش بیشتر COVID-19 در سرینگر شهر” گفت: آقای خان.

دبیر کل B. V. R. Subrahmanyam همچنین کارگردانی معاون کمیسیون به شدت اجرای محدودیت در تمام 77 ‘red مناطق اعلام شده در J&K. “قوانین و مقررات مناسب از ‘red مناطق و کامل مستند در شناسایی مناطق باید تضمین,” او گفت:.

21 مورد جدید

سخنگوی J&K دولت Rohit Kansal گفت: 21 جدید موارد مثبت coronavirus گزارش شده در J&K در روز یکشنبه.

“چهار تازه موارد از جامو و 17 از کشمیر بخش با در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت به 245” گفت: آقای Kansal.

در اطراف 51,320 مسافران و افرادی که در تماس با آنها هستند تحت نظارت است. در میان تمام مناطق سرینگر دارای بالاترین تعداد 58 موارد مثبت به دنبال Bandipora با 42 موارد مثبت و Baramulla با 37 موارد مثبت.

A. G. Ahanger که سر کشمیر اصلی مراقبت های عالی شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS) بیمارستان گفت: “این وضعیت ترسناک است و بعد از دو هفته می تواند با ارائه یک تصویر واضح و روشن در مورد اینکه آیا COVID-19 وارد جامعه انتقال فاز در J&K.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید