Coronavirus | یک لیست کامل از مشاوره های مسافرتی صادر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت

در پی بیماری همه گیر کوروناویروس هندوستان شده است در نظر گرفتن دقیق اقدامات پیشگیرانه برای بررسی گسترش این بیماری همه گیر در کشور است.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده قرار داده است تا چندین سفر مشورتی. زمین مرزهای کشور نیز سخت تر و چند متحده شده اند مشاوره در برابر اینتر-دولت سفر.

در اینجا یک راهنمای سریع به تمام مشاوره های مسافرتی صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده در نظر COVID-19 شیوع.

همچنین به عنوان خوانده شده| داده: Coronavirus نرخ مرگ و اوج در ایتالیا و اسپانیا

سفر از مسافران از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا و ترکیه و بریتانیا به هند ممنوع است با اثر از تاریخ 18 مارس سال 2020 است. هیچ پرواز باید از این کشورها به هند بعد از 1500 ساعت در 17 مارس سال 2020 است. آموزش خود را به طور موقت است و باید در نیروی تا 31 مارس سال 2020 است.

سفر از مسافران از افغانستان, فیلیپین, مالزی به هند ممنوع است با اثر فوری.

همه موجود ویزا (به جز دیپلماتیک رسمی سازمان ملل متحد/سازمان های بین المللی, استخدام, پروژه, ویزا) ایستاده به حالت تعلیق تا 15 آوریل سال 2020 است.

مسافرت بدون ویزا تسهیلات اعطا شده به OCI (در خارج از کشور تابعیت هند) دارندگان کارت در حالت تعلیق نگه داشته است تا 15 آوریل سال 2020 است.

OCI دارندگان کارت در حال حاضر در هند می توانید اقامت در هند به عنوان طولانی به عنوان آنها می خواهند.

 

ویزا از همه خارجی ها در حال حاضر در هند معتبر باقی می ماند و آنها ممکن است تماس با نزدیکترین FRRO (خارجی منطقه ای ثبت نام افسر) و یا وپیش (خارجی ها ثبت نام افسر) از طریق e-FRRO ماژول برای فرمت/تبدیل ، از ویزای خود و یا اعطای هر گونه خدمات کنسولی اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار.

هر تبعه خارجی که قصد سفر به هند برای دلیل قانع کننده ممکن است تماس با نزدیکترین هند ماموریت.

علاوه بر محدودیت های ویزا در حال حاضر در محل مسافران سفر از /داشتن بازدید ایتالیا و کره جنوبی و آرزومند وارد هند خواهد شد نیاز به گواهی داشتن آزمایش منفی برای COVID-19 از تعیین آزمایشگاه های مجاز توسط مقامات بهداشتی این کشور است.

تمام تماس های ورودی مسافران از جمله اتباع هند در ورود از و یا داشتن بازدید, چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, فرانسه, اسپانیا و آلمان پس از 15 فوریه سال 2020 باید قرنطینه برای یک دوره حداقل 14 روز.

 

اجباری قرنطینه تحمیل شده برای مسافران از/ترانزیت از طریق امارات متحده عربی, قطر, عمان و کویت برای یک دوره حداقل 14 روز. این را به اثر از تاریخ 18 مارس سال 2020 است.

تماس های ورودی مسافران از جمله هند اتباع توصیه برای جلوگیری از غیر ضروری سفر و مطلع هستند که می توان آنها را قرنطینه به مدت حداقل 14 روز در هنگام ورود خود را در هند است.

هند اتباع بیشتر به شدت توصیه به خودداری از سفر به چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, فرانسه, اسپانیا و آلمان

تمام تماس های ورودی مسافران بینالمللی در بازگشت به هند باید خود نظارت بر سلامت خود و به دنبال مورد نیاز داس و اصلا به عنوان دقیق توسط دولت است.

ترافیک بین المللی از طریق مرزهای زمینی خواهد بود محدود به تعیین پست های با قوی غربالگری امکانات. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

همه مسافران بین المللی ورود به هند ملزم به ارائه بموقع پر خود فرم اظهارنامه در دو نسخه (از جمله شخصی خاص یعنی گوشی هیچ. و آدرس در هند) ( به ضمیمه) به مقامات بهداشت و مقامات مهاجرت و تحت جهانی بهداشت غربالگری در تعیین سلامت شمارنده در تمام نقاط ورود.

برای هر نمایش داده شد مربوط به سلامت افراد ممکن است در تماس با وزارت بهداشت و رفاه خانواده 24*7 خط تلفن شماره 1075, (+91-11-23978046) و یا ایمیل ([email protected]). در اینجا لیست کامل از خط تلفن و شماره و یک نقشه از موارد تایید شده در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید