چندین دولت های آفریقایی در مارس 15 بسته مرزهای, لغو پرواز و اعمال دقیق ورود و قرنطینه مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید است که جای پایی در حداقل 26 کشور جهان در این قاره به عنوان موارد افزایش نگه دارید.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام یک دولت ملی از فاجعه و هشدار داد شیوع بیماری می تواند “به طور بالقوه ماندگار” تاثیر در این قاره ترین-اقتصاد توسعه یافته است که در حال حاضر در رکود است.

اقدامات گرفته شود وجود دارد عبارتند از: جلوگیری از سفر به و از کشورهایی مانند ایتالیا و آلمان و چین و ایالات متحده.

COVID-19 | نقشه های تعاملی از تایید coronavirus موارد در هند

“هر تبعه خارجی که دارای بازدید بالا-خطر کشور در 20 روز گذشته خواهد بود ویزا,” او گفت:, و اضافه کرد که آفریقای جنوبی که بازدید هدفمند کشور خواهد بود معرض آزمایش و قرنطینه در هنگام بازگشت به خانه.

آفریقای جنوبی است که ثبت 61 مورد نیز منع تجمعات بیش از 100 نفر Ramaphosa گفت.

رییس جمهور کنیا گفت: دولت با تعلیق سفر از هر کشور با گزارش COVID-19 موارد است.

“تنها کنیا شهروندان و هر خارجی با اجازه اقامت معتبر خواهد بود و مجاز به آمده در ارائه آنها اقدام بر عزت قرنطینه” او گفت: این کشور در یک سخنرانی تلویزیونی ،

این ممنوعیت خواهد اثر را در عرض 48 ساعت و در محل باقی می ماند برای حداقل 30 روز, او گفت:.

مدارس باید بلافاصله و دانشگاه ها تا پایان هفته او اضافه شده است. شهروندان را تشویق به cashless معاملات برای کاهش خطر از دست زدن به آلوده به پول است.

همچنین بخوانید: اسپانیا قفل کردن شهروندان خود را در حالی که فرانسه و خاموش شب زنده داری

کنیا و اتیوپی در حال حاضر ثبت سه و چهار مورد به ترتيب مقامات در هر کشور گفت: در روز یکشنبه دو روز پس از هر دو آنها گزارش خود را در مورد اول است.

در غرب آفریقا غنا خواهد ممنوعیت ورود از روز سه شنبه به هر کسی که شده است به یک کشور با بیش از 200 coronavirus موارد در گذشته 14 روز مگر اینکه یک مقام رسمی مقیم و یا غنا ملی. غنا ثبت شش مورد.

در آفریقای جنوبی نامیبیا دستور مدارس نزدیک به یک ماه پس از ثبت آن در دو مورد اول در روز شنبه.

جیبوتی است که هیچ مورد تایید شده از COVID-19 اشاره کرد و گفت: آن را تعلیق همه پروازهای بین المللی. تانزانیا نیز هیچ مورد هنوز لغو پرواز به هند و معلق بازی مدرسه.

کشورهای دیگر نیز توقیف مدارس, لغو جشنواره های مذهبی و رویدادهای ورزشی به حداقل رساندن خطر انتقال. برخی از 156,500 نفر در سراسر جهان آلوده شده اند و تقریبا از 6000 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی