Coronavirus | پس از موارد جدید پدیدار چین رول تست توده در سین کیانگ

اورومچی پایتخت چین را به دور منطقه غربی سین کیانگ رفته به “جنگ به حالت” و راه اندازی یک واکنش اضطراری طرح پس از شهرستان گزارش 16 جدید COVID-19 نفر در روز جمعه.

دولت پخش دوربین مدار بسته اشاره کرد unnamed مقامات به گفتن یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در این شهر به حالت تعلیق در تجمعات و دستور جوامع برای محدود کردن بازدید از سایر خانواده ها است.

این خواست مردم را از سفرهای غیر ضروری در خارج از شهر و دستور عفونت آزمون برای هر کسی که نیاز به ترک اورومچی با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

‘جنگ’ پاسخ

آن را نیز انجام شده شهرستان رایگان عفونت آزمون مقامات گفت: کنفرانس مطبوعاتی به عنوان بخشی از آنچه که مقامات نامیده می شوند “زمان جنگ” پاسخ.

در آن رسمی Weibo حساب در شنبه دولت منطقه ای گفت: همه های اخیر عفونت های جدید و بدون علامت موارد گزارش شده در منطقه خودمختار بودند در اورومچی.

Rui Baoling مدیر کنترل و پیشگیری بیماری در اورومچی مرکز گفت: در کنفرانس خبری که موارد اخیر در این شهر همراه شد با خوشه ای از فعالیت با تمام موارد تایید شده و بدون علامت عفونت گزارش شده در Tianshan منطقه, دوربین مدار بسته گفت. او نمی گویند چه فعالیت هایی درگیر شدند. “این بیماری همه گیر به سرعت در حال توسعه,” خانم Rui گفت: نقل شد.

سین کیانگ خانه را به بسیاری از چین اویغوری اقلیت قومی تا کنون عمدتا اجتناب بدترین COVID-19 همه گیر که فوران در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. همانطور که از 17 جولای در این منطقه گزارش شده در مجموع 17 مورد به علاوه 11 موارد بدون علامت. یکی دیگر از 269 نفر تحت آزمایشات پزشکی با توجه به منطقه ای کمیسیون بهداشت. این گزارش یکی دیگر از 12 بدون علامت موارد به عنوان از ظهر روز شنبه.

این شهرستان راه اندازی یک واکنش اضطراری برنامه ریزی در روز جمعه به تجزیه و تحلیل موارد تایید شده و بدون علامت عفونت, دولت, پخش دوربین مدار بسته در گزارش اضافه کردن دولت خواهد انجام تحقیقات اپیدمیولوژیک برای ردیابی منبع عفونت به منظور مطمئن شوید که هیچ یک از دست رفته بود.

“وضعیت اپیدمی است که به طور کلی کنترل” آقای Rui بیان شد که به رسانه های دولتی.

اپیدمی اقدامات کنترلی در این شهرستان منجر به لغو بیش از 600 پرواز برنامه ریزی شده در اورومچی Diwopu فرودگاه بین المللی و یا بیش از 80 درصد از معمول روزانه مجموع ارقام از حمل و نقل هوایی اطلاعات شرکت Variflight نشان داد.

اورومچی نیز به حالت تعلیق در مترو خدمات از اواخر پنج شنبه.

 

از جمله 16 مورد در اورومچی چین گزارش 22 جدید COVID-19 موارد در سرزمین اصلی برای 17 جولای تا از 10 روز قبل سازمان بهداشت خبر داد. شش نفر دیگر وارد شد موارد است.

چین گزارش 14 جدید بدون علامت بیماران از پنج روز زودتر.

پایتخت چین دچار عود COVID-19 عفونت های ماه گذشته, در پاسخ به, که دولت دوباره اعمال کنترل دقیق اقدامات استفاده می شد که در سراسر کشور در سال گذشته برای سرکوب موج اول از عفونت. این اقدامات به نظر می رسد به کنترل شیوع.

همانطور که از دوشنبه سرزمین اصلی چین بود 83,644 تایید COVID-19 موارد اقتدار بهداشت گفت. این COVID-19 تلفات باقی مانده در 4,634.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>