تمام اردوگاه ملی به جز برای کسانی که در آن ورزشکاران در حال آماده سازی برای آینده بازی های المپیک توکیو شد و در روز سه شنبه به تعویق افتاد تا نظم بیشتر در نظر COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر ورزش Kiren Rijiju گفت: آموزش دانشگاهی در مرکز ملی تعالی و ورزشی اقتدار هند مراکز نیز به حالت تعلیق درآمد. بازی های المپیک برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه-اوت این سال است.

“با توجه به Covid-19, SAI تصمیم گرفته است که: همه ملی اردوگاه باید به تعویق افتاد, به جز برای کسانی که در آن ورزشکاران در حال آموزش دیده به عنوان بخشی از بازی های المپیک #Tokyo2020 آماده سازی” آقای Rijiju توییتی.

“آموزش دانشگاهی در مرکز ملی تعالی & STCs باید به حالت تعلیق شود تا بیشتر, سفارش,” او اضافه شده است.

آقای Rijiju گفت: حرکت موقتی است و پیشگیرانه و آموزش سر گرفته خواهد شد اگر این وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر را بهبود می بخشد.

“این فقط موقت و گام احتیاطی برای ایمنی از ما ورزشکاران. من درخواست تجدید نظر همه ما ورزشکاران جوان نمی شود دلسرد. ما رزومه تحصیلی آموزش به زودی پس از بررسی این وضعیت است.”

در هند, تیراندازی جام جهانی و گلف باز به تعویق افتاده است و تا کنون در حالی که بدمینتون را در هند باز شد و همچنین معوق پس از فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به حالت تعلیق در تمام تور جهانی و تحریم حوادث.

چند روز پشت دولت صادر کرده است دو مشاوره در مورد آموزش و رقابت ورزشکاران.

این وزارت گفته بود کسانی بودند که آموزش و در نظر گرفتن بخشی در حوادث خارج از کشور به ویژه برای بازی های المپیک توکیو مقدماتی برای ادامه مسابقات.

آقای Rijiju بود همچنین مشخص شد که با وجود ممنوعیت در رویدادهای ملی و با مشاوره که آنها برگزار می شود بدون تماشاگر.

دو و میدانی فدراسیون هند پیش رفتن با جایزه بزرگ سری که از ورزشکاران می تواند واجد شرایط برای بازی های المپیک, شروع, مارس 20 بدون تماشاگر.

پیش از این سای مرکز در بنگلور بود تعطیل اما کسانی که آموزش در داخل بودند مجاز به اقامت وجود دارد و در ادامه آموزش.

ملی ورزش های بدن مانند BCCI این فدراسیون بوکس هند و هند فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته اند به کار از خانه.

بیش از 100 نفر را تا کنون آزمایش مثبت در هند به غیر از سه مرگ و میر.

این بیماری منجر به یا لغو و یا به تعویق افتادن تمام رویدادهای ورزشی در سراسر جهان در المپیک سال است.

بیش از 7000 نفر کشته شده اند و در سطح جهانی توسط این ویروس کشنده که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان. تعداد آلوده است دارای عقاید به بیش از 175,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی