Coronavirus همه گیر شده است تحت تاثیر قرار سازمانها و صنایع در سراسر جهان, و تاثیر آن بر صنعت سرگرمی در سطح جهان متفاوت است. فیلمبرداری و انتشار یک میزبان از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد متوقف شده است و فیلم, رویدادهای موسیقی کنسرت ها و حتی جشنواره های فیلم در حال برنامه ریزی برای لغو و یا به تعویق افتاد اگر شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی از امثال کن نشده است.

چندین لیست افراد مشهور گرفته اند به خود انزوا پس از سوپراستار هالیوود تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون شد اولین با مشخصات بالا ستاره به تست مثبت برای COVD-19 در استرالیا.

 

هیچ وقت به مرگ, مولان, Fast & Furious 9 هستند فقط برخی از این فیلم ها به دوباره برنامه خود را از تاریخ انتشار در پی این بیماری همه گیر در حالی که نشان می دهد محبوب مانند غریبه چیزهای صبح نشان می دهد الن و بسیاری دیگر را نیز تعطیل تولید. Netflix و دیزنی نیز به تازگی اعلام کرد که چندین پروژه متوقف شده است در احتیاطی coronavirus اقدامات است.

نزدیک خانه-بودجه ارائه شده مانند آکشی کومار Sooryavanshi و Mohanlal Marakkar: Arabikadalinte Simham نیز خود را متوقف نخواهد کرد.

 

تئاتر در دهلی نو, Maharashtra, Jammu and Kashmir, Karnataka, Madhya Pradesh, کارناتاکا و کرالا در حال حاضر تعطیل و آن را به نظر می رسد تنها یک ماده از زمان قبل از کشورهای دیگر نیز این تصمیم در جهت منافع امنیت عمومی.

 

بیش از چند هفته آینده هندو را خوانندگان به طور منظم به روز رسانی در مورد نحوه شیوع کروناویروس تاثیر دنیای فیلم و تلویزیون با امید که حالت عادی ترمیم خواهد شد به زودی و با ما می توانید به ما در تئاتر-رقص راه!

فیلم در هند تحت تاثیر COVD-19 شیوع:

بالیوود, مانند, مدیر, Rohit Shetty و آکشی کومار Sooryavanshi به عقب رانده تاریخ انتشار آن با یک بیانیه که آنها به آرامی به عقب آمد که هم در زمان خود را به عنوان اولویت این است که مخاطبان را به ایمنی. Dibakar Bannerjee Sandeep Aur انگشت کوچک Faraarبازیگران Parineeti Chopra و آرجون کاپور مواجه خواهد شد و در عین حال یکی دیگر از تاخیر و Tillotama Shome فیلم آقا به تعویق افتاده است بیش از حد.

Ranveer Singh, Ajay Devgn and Akshay Kumar in 'Sooryavanshi'

Ranveer Singh, Ajay Devgn و آکشی کومار در “Sooryavanshi’

 

اخیرا شاهد کاپور اعلام کرد که تولید sports cricket درام Jersey متوقف خواهد شد در حال حاضر.

 

بسیاری از افراد مشهور را نیز لغو تعهدات بین المللی; Deepika Padukone به نام سفر خود به پاریس هفته مد در حالی که سلمان خان در ایالات متحده آمریکا و کانادا کنسرت تور تا از نزدیک و شخصی با سلمان خانکه برنامه ریزی شده بود در ماه آوریل موکول شده است.

Thor بازیگر Chris Hemsworth, سفر به هند به عنوان بخشی از تبلیغاتی تور برای Netflix فیلم استخراجشده بود نیز لغو شد.

کسب و کار از نسخه های اخیر مانند تایگر شروف را Baaghi 3 و عرفان خان Angrezi متوسط نیز رنج می برد با تئاتر شاهد کاهش شدید بینندگان.

 

پایین جنوب تلوگو فیلم V که ستاره نانی و Sudheer ببو شده است به تعویق افتاد. بازیگر نانی ارسال شده در توییتر “بیایید کشتن #coronavirus در ماه مارس بیایید جشن ugadi در مه, #V صبر کنید”. این فیلم برای انتشار در مارس 25.

در Malayalam, مدیر Priyadarshan و Mohanlal را Marakkar شیر از دریای عرب که ستاره بزرگ گروه بازیگران و Tovino توماس-starrer کیلومتر و کیلومتر, یک فیلم کمدی شده اند تحت فشار قرار دادند.

اگر وضعیت شدت, مارس منتشر خواهم دو تامیل فیلم — ویجی را استاد و Suriya را Soorarai Pottru — نیز در صورت عواقب. صوتی راه اندازی کارشناسی ارشد نیز منتقل شده از یک جمع به یک سالن خصوصی در یک هتل لوکس برای مبارزه با گسترش.

Vijay in 'Master'

ویجی در ‘کارشناسی ارشد’

 

همچنین در Kollywood, فیلمبرداری از بازیگر Vikram بعدی فیلم کبرا شده است به حالت تعلیق در روسیه در نیمه راه. مدیر فیلم آجی Gnanamuthu ارسال شده در توییتر “کرونا حمله برای #کبرا. بسته بندی ساقه در روسیه در نیمه راه به دلیل ممنوعیت سفر قوانین توسط دولت هند!! Pongaya neengalum سازمان ملل تاج vum!!”

قبلا IIFA 2020 که قرار بود برگزار شد در مادها پرادش در ماه مارس به تعویق افتاد با توجه به رو به رشد نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 ویروس و حفظ سلامت و ایمنی IIFA طرفداران و عموم جامعه در مقیاس بزرگ است.

تلویزیون را نشان می دهد که متوقف شده است با توجه به کروناویروس:

تولید در خلبانان و یا ادامه فصل حفظ آمدن به توقف به صورت روزانه با برخی از مهمترین و قابل تشخیص را نشان می دهد که غریبه چیزهایی که اتحاد خود را متوقف فصل 4 ساقه و درام Snowpiercer بر اساس بونگ جون هو 2013 فیلم نیز در وقفه.

Season 4 of Netflix's 'Stranger Things' has halted production

فصل 4 از Netflix بکشد ” غریبه همه چیز است, متوقف, تولید

 

برادران وارنر تلویزیون تعطیل کرده است فیلمبرداری از CW نشان می دهد ریوردیلپس از یک فرد از تولید به تماس با کسی که به تازگی آزمایش مثبت برای coronavirus.

دیزنی+ همچنین لغو عکسبرداری از Avengers spin-off نشان می دهدشاهین و سرباز زمستان در پراگ پس از اخبار از وقوع.

دیگر تحت تاثیر عناوین عبارتند از The Walking Dead, Donald Glover را Atlanta, فصل دوم از HBO را سرخوشیچهارم فصل فارگوو همچنین 16 فصل grey’s Anatomy.

پس از موفقیت اپل تلویزیون+’s صبح نشان می دهد با بازی جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون عکسبرداری از فصل 2 شروع شد اما در حال حاضر خواهد شد در دو هفته استراحت با اثر فوری.

Reese Witherspoon and Jennifer Aniston in 'The Morning Show'

ریس ویترسپون و جنیفر آنیستون در ‘صبح’

 

ماجرا را نشان می دهد مانند بازمانده (فصل 41) و مسابقه شگفت انگیز (در آن 13 فصل) نیز به طور موقت تعطیل.

در نهایت حتی محبوب نشان می دهد بحث شده است به خطر بیافتد با میزبان تصمیم گیری برای قرار دادن استودیو مخاطبان تحت هر نوع خطر است. Ellen DeGeneres در توییتر اعلام کرد که الن نشان شد تعلیق تولید به طور کامل تا ماه مارس 30.

 

نمایش روزانه با Trevor Noah, Jimmy Kimmel Live, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, The Late Late Show With James Corden در هفته گذشته Tonight With John Oliver The Late Show With Stephen Colbert, Full Frontal با سامانتا زنبور عسل و اواخر شب با Seth Meyers دیگر به خوبی شناخته شده است نشان می دهد بحث است که همه به حالت تعلیق در حال حاضر.

چند فیلم هالیوود رو به تاخیر و تولید وقفه:

هیچ وقت مردنآخرین فیلم در یاد جیمز باند حق رای دادن, John Krasinski و امیلی بلانت را در یک محل آرام 2, Fast & Furious 9و پیتر خرگوش 2: فراری, باید همه آنها به تعویق افتاد منتشر شده است.

زنده عمل اقتباس از مولان نیز دیدن یک تاخیر با مدیر Niki Caro ارسال در رسانه های اجتماعی.

مشاهده این پست در Instagram

عزیز مولان طرفداران ساخت این فیلم شده است یکی از رضایت بخش ترین و هیجان انگیز و تجربه ی حرفه ای تمام من و من خیلی خوش شانس بود و در این سفر با برخی از بهترین بازیگران و خدمه در کسب و کار – افرادی که واقعا تجسم صفات وفادار و شجاع و درست است. ما خیلی هیجان زده به اشتراک گذاری با جهان است اما با توجه به زمان همیشه در حال تغییر شرایط همه ما تجربه ما را برای به تعویق انداختن در سراسر جهان انتشار مولان در حال حاضر. قلب ما با همه در سراسر جهان است که تحت تاثیر این ویروس و ما امیدواریم که مولان روح مبارزه ادامه خواهد داد برای الهام بخشیدن به کسانی که در حال کار بسیار سخت به نگه داشتن همه ما امن است. با تشکر از شما برای همه از شور و شوق خود را و پشتیبانی و من نمی توانم صبر کنید برای به روز که در آن همه ما به تجربه این داستان از یک دختر جنگجو که به یک افسانه تبدیل شد با هم #مولان #yifei_cc #loyalbravetrue با عشق, Niki Caro

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط @ nikicaro در

 

پس از تام هنکس و ریتا ویلسون خود قرنطینه اعلام کرد که آنها تا به حال هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus الویس پریسلی پروژه بازیگر مشغول به کار بود, به کارگردانی Baz Lurhmann متوقف شده است.

تولید سوم جهان ژوراسیک فیلم جهان ژوراسیک: Dominionبود نیز متوقف شده است. جهانی تصمیم گرفته است برای انجام همین کار را با سنگ چخماق قوی و همچنین untitled بیلی Eichner پروژه.

'Jurassic World: Dominion' is expected to have a 2021 release

‘جهان ژوراسیک: Dominion’ انتظار می رود که 2021 انتشار

 

در ضمن دیزنی استودیو نیز به حالت تعلیق تولید در آن زندگی می کنند-فیلم اکشن مانند پری دریایی کوچک, خانه, تنهایی, آخرین دوئل کابوس کوچه منقبض شدهو پیتر پان و وندی. این استودیو ادعا کرده است در بیانیه ای به انواع مختلفی است که آن را فقط یک اقدام احتیاطی: “در حالی که وجود داشته است و هیچ تایید موارد COVID-19 در تولیدات ما پس با توجه به محیط فعلی و بهترین منافع ما بازیگران و خدمه ما را ساخته اند این تصمیم به توقف تولید در برخی از ما زنده-فیلم های اکشن برای یک زمان کوتاه است. ما ادامه خواهد داد برای ارزیابی وضعیت و راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.”

دیگر مشخصات بالا فیلم عبارتند از: Marvel تفرج Shang-چی, که همچنین توقف تولید پس از مدیر فلوریدا دانیل Cretton شد مشکوک به ابتلا به ویروس و تا به حال به خود منزوی و تام کروز ماموریت غیر ممکن: 7 که برنامه ریزی شده بود به ساقه به مدت سه هفته در ایتالیا و مجبور به تغییر برنامه به کل کشور است و در انزوا.

Marvel Studios' 'Shang-Chi' suspends production after its director tested for coronavirus

استودیو مارول’ ‘Shang-چی’ تعلیق تولید و پس از آن مدیر آزمایش coronavirus

 

Guillermo del Toro را کابوس کوچه, رایان مورفی اقتباس از موسیقی برادوی مدل, پنه لوپه کروز و آنتونیو باندراس پروژه رسمی رقابتو همچنین به عنوان بن افلک و مت دیمون-starrer آخرین دوئل هستند قابل توجه دیگر فیلم شاخه است که همه به طور موقت در وقفه.

وقتی که می آید به جشنواره های فیلم وجود دارد نگرانی رو به رشد است که جشنواره کن سال 2020 می تواند به تعویق افتاد. عربستان سعودی اولین جشنواره دریای سرخ بین المللی فیلم جشنواره است که برگزار می شود در شهر جده از مارس 12 تا 20 در حال حاضر به تعویق افتاده است. ترایبکا جشنواره فیلم میامی, جشنواره فیلم پراگ جشنواره بین المللی فیلم های جشنواره SXSW و پکن جشنواره بین المللی فیلم برخی از دیگر حوادث قابل توجه به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی