Coronavirus | آمازون Instacart کارگران در اعتراض به ایمنی

آمازون انبار کارکنان و Instacart تحویل خریداران پیوست تظاهرات روز شنبه به مطبوعات ایمنی خواسته های برجسته خطرات برای کارگران در خط مقدم تامین آمریکایی ها تا حد زیادی پناه در خانه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

همچنین به عنوان خوانده شده | پنج عضو کنگره تست مثبت برای ویروس

حدود 50 تا 60 کارکنان پیوست یک اعتصاب در آمازون کارگر انبار در نیویورک قصبه استاتن آیلند و خواستار آن است که این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus. “مثبت وجود دارد موارد مشغول به کار در این ساختمان آلوده کردن هزاران نفر” کارگر انبار مسیحی Smalls در توییتر نوشت.

آمازون در پاسخ به یک AFP پرس و جو گفت: آقای اسمالز ساخته “گمراه کننده” بیانیه در مورد شرایط و که او قرار بود در قرنطینه. “مثل همه کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس ما در حال کار سخت برای حفظ کارکنان امن در حالی که در خدمت جوامع و آسیب پذیرترین” آمازون در بیانیه ای گفت: “ما باید اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن” آن را گفت.

در همین حال یک گروه موسوم به فرفره کارگران جمعی گفت که حفظ آن برای تماس Instacart مستقل پیمانکاران به اعتصاب با وجود جدید اقدامات ایمنی اعلام کرد اواخر روز شنبه توسط این شرکت است. “کارگران نیست پر کردن سفارشات تا ما کامل برآورده خواسته های” یک سخنگو گفت: AFP. “این فقط در مورد ما می خواهید به همچنین محافظت از مشتریان ما.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از Instacart “خریداران” که مستقل “فرفره” کارگران شرکت کرده بودند در توقف. Instacart که به تازگی اعلام کرد قصد دارد به استخدام برخی از 300,000 مردم برای کمک به پاسخگویی به تقاضا برای مواد غذایی و تحویل در بیانیه ای گفت این بود “به طور کامل عملیاتی است و این اعتصاب باعث “بدون تاثیر است.”

“ما در حال ادامه برای دیدن بالاترین تقاضای مشتری در Instacart تاریخچه و بیشتر خریداران فعال در پلت فرم ما امروز از همیشه قبل از چیدن و ارائه مواد غذایی برای میلیون ها نفر از مصرف کنندگان گفت:” شرکت سان فرانسیسکو که در عمل در برخی 5,500 شهرستانها در ایالات متحده و کانادا است.

ایمنی بیشتر دنده

این شرکت گفت: این امر با ارائه اضافی از ایمنی و سلامت منابع به سرویس کامل “خریداران” و تنظیم “default” نکته بر اساس مشتریان قبل از دستور. این کار گروه که تعداد آنها شناخته شده نیست به نام Instacart حرکت “یک بیمار شوخی است.”

“ما تا به حال درخواست شده است برای دست sanitiser برای بسیاری از هفته. اما ظاهرا این شرکت قادر است در برخی از منابع با دو روز کار می کند ؟ که در آن بود پیش از این” گروه گفت: در یک رسانه پست. یک گروه جداگانه از کارگران در آمازون متعلق به زنجیره مواد غذایی تمام مواد غذایی در عین حال به نام برای یک روز توقف و یا “sickout” روز سه شنبه به مطبوعات خواست برای بهبود سلامت و اقدامات.

گروه موسوم به “کل کارگر” گفت که به دنبال تضمین پرداخت را برای قرنطینه کارگران در میان چیزهای دیگر. با خیلی از جمعیت ایالات متحده قفل شده است و آمریکایی ها به طور فزاینده ای با تکیه بر تحویل مواد غذایی و لوازم دیگر از شرکت هایی مانند آمازون است.

گزارش ان بی سی نیوز گفت: آمازون کارگران در جنوب کالیفرنیا انبارها ارائه کرده بود خواستار تعطیل کردن امکانات برای دو هفته برای عقیم سازی در حالی که کارکنان در حال آزمایش این ویروس. آمازون اعلام کرده است قصد دارد به استخدام اضافی 100 ، 000 نفر در ایالات متحده در حالی که رقیب خارج شده است و به دنبال گسترش آن نیروی کار توسط 150,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید