Coronavirus | آمیتا باچان پسر Abhishek تست مثبت برای COVID-19

بازیگران آمیتا باچان و پسرش آبیشک باید آزمایش مثبت برای COVID-19. هر دو پذیرفته شده اند به بیمارستان در شب شنبه.

77-سال-آقای آمیتا باچان در توییتر اعلام کرد که خانواده و اعضای هیات بیش از حد شده اند تست شده برای COVID-19 اما نتایج خود را در انتظار. “همه [کسانی که] بوده است در نزدیکی [با] من در 10 روز گذشته به درخواست لطفا خود را مورد آزمایش قرار” او هنوز توییتی.

به زودی پس از پدرش اعلام آقای آبیشک باچان توییتی که او بیش از حد بوده است آزمایش مثبت است. “اوایل امروز هر دو پدر من و من تست مثبت برای COVID 19. هر دوی ما با داشتن علائم خفیف شده اند در بیمارستان بستری. ما باید آگاهانه مورد نیاز مقامات و خانواده و کارکنان ما همه در حال آزمایش است. من درخواست همه به آرامش و وحشت نیست. با تشکر از شما” آقای آبیشک باچان هنوز توییتی. “BMC شده است در تماس و ما مطابق با آنها را,” او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

یک دکتر در Nanavati بیمارستان گفت هندو: “آقای آمیتا باچان به بیمارستان آمد در 10 p. m. او پس از آزمایش مثبت بود. او پایدار است که از هم اکنون. ما خواهد بود با انجام تمام تست های لازم خود را به دانستن دقیق بیماری است.” این بازیگر است که در دستگاه تنفسی واحد جداسازی از بیمارستان.

آقای آمیتا باچان گذشته دیده می شد در Shoojit Sircar را Gulabo Sitaboکه منتشر شده آمازون نخست تصویری ماه گذشته, به مناسبت ورود خود را به OTT فضا. فیلم منتشر شد به طور مستقیم در جریان پلت فرم در نور COVID-19 شیوع در هند منجر به بسته شدن موقت از سینما.

آقای آبیشک باچان بیش از حد ساخته شده و اولین بازی خود را در OTT فضا با تنفس: به سایه در حال حاضر جریان در آمازون نخست تصویری.

PTI می افزاید:

در عرض چند دقیقه آقای آمیتا باچان را در پست دریافت و آرزوها شروع به ریختن در.

طرفداران و همکاران خود را از صنعت فیلم خود را ارسال بهترین آرزوها برای ستاره. “دریافت خوب به زودی آقا” گفت: جانباز Malayalam بازیگر Mammootty.

“مراقبت آقا. شما را دوست دارم. در انتظار صدای جیر جیر خود را هنگامی که شما می گویند شما خوب & going back صفحه اصلی” نوشته فیلمساز Kunal Kohli.

بازیگر پاشا باسو گفت: او نماز خود را برای بازیابی سریع. جنوب سوپراستار Mahesh Babu و Dulquer Salmaan به عنوان به خوبی به عنوان بازیگران Pankaj Tripathi Nimrat Kaur, Rahkummar رائو و مدیر Hansal مهتا در میان کسانی که او را فرستاده خواسته های خود را.

“دریافت خوب به زودی Amit عمو. همه عشق من و نماز” بازیگر سونام کاپور در پاسخ به صدای جیر جیر خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>