Coronavirus: ارتش در طول روز مدیریت Narela قرنطینه اردوگاه

ارتش گرفته شده بیش از این مسئولیت مدیریت Narela مرکز قرنطینه در دهلی نو در طول روز از آوریل 16, ارتش گفت: در آوریل 19. ارتش تیم پزشکی اعزام شده است در Narela مرکز از تاریخ 1 آوریل برای کمک به دولت مدنی.

“از آوریل 16, ارتش ابتکار عمل را به مدیریت مرکز از صبح 8.00 صبح تا شب 8.00 pm تسکین دولت دهلی نو پزشکان و کادر پزشکی به مدیریت تسهیلات تنها در طول شب. ارتش تیم متشکل از 40 نفر از پرسنل که شامل شش افسران پزشکی همراه با 18 پیراپزشکی کارکنان داوطلب شده اند به ماندن در محل فقط” ارتش در بیانیه ای گفت.

در حال حاضر 932 که با حضور اعضای جماعت مذهبی در Nizamuddin منطقه در دهلی نو در حال مراقبت در این مرکز از آنها 367 مورد آزمایش قرار داده اند COVID-19 مثبت ارتش اعلام کرد.

زندانیان شده اند بسیار تعاونی و مثبت به ارتش تیم پزشکی موجب تسهیل صاف دست زدن به تمام روش های پزشکی ارتش اعلام و اضافه کرد وجود داشته است همکاری فوق العاده ای با مدنی دولت برای اجرای کل این تسهیلات است. این Narela مرکز تاسیس شده توسط دولت دهلی نو در اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>