Coronavirus | آسام فعال حقوق برگزار شد برای رسانه های اجتماعی ارسال

فعال حقوق بشر و وزارت امور خارجه هماهنگ کننده از شهروندان برای عدالت و صلح (CJP), Zamser علی بود که در روز پنج شنبه بازداشت شده در شمال آسام را Darrang منطقه برای گفته های یک اعتراض پست در رسانه های اجتماعی در برابر یک مربی.

روپا Rani Bhuyan استادیار Mangaldoi دانشکده برگزار شد و روز چهارشنبه برای “بی ادبی” با پلیس و “مانع” آنها را از بررسی موارد در برابر او به اتهام دادن جمعی از پیچ و تاب و به یک جشن آسامی نویسنده شعر. مسلمان دو سازمان تا به حال تسلیم فیرث در برابر او در ماه آوریل است.

آقای علی ساکن Kawatika روستا در Chirang منطقه دستگیر شد و تحت فن آوری اطلاعات عمل می کنند. او را به قضایی بازداشت در انتظار وثیقه شنوایی.

این CJP را محکوم کرده است آقای علی بازداشت.

نامه از سردبیر,


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>