Coronavirus همه گیر باعث استرالیا به برداشت آن ورزشکاران از بازی های المپیک 2020 روز دوشنبه در حالی که ملت راگبی لیگ رقابت نامیده می شد و دیگر داخلی ورزشی درهم برای دفع مالی خراب کردن.

با ورزشکاران خود قادر به آموزش و یا آماده سازی به درستی با توجه به اجتماعی فاصله و سرکوب در سفر استرالیا کمیته المپیک (AOC) گفت: آن دیگر نمی تواند جمع آوری یک تیم برای جولای 24-Aug. 9 بازی در توکیو.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا Chef de ماموریت ایان Chesterman گفت: سه روز پس از گفتن خبرنگاران این تیم متعهد شد به برنامه.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده است بسیار چالش برانگیز برای آنها است.”

استرالیا قبلا در قفل مرحله با کمیته بین المللی المپیک (IOC) که تا روز یکشنبه اصرار داشتند که بازی را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

پس از دو هفته فشار کمیته بین المللی المپیک در نهایت گفت: به تعویق افتادن بود و در آن “برنامه ریزی سناریو” با یک تصمیم رود در چهار هفته.

بازه زمانی بود و نه به اندازه کافی سریع برای AOC با این حال که اعلام کرد تصمیم خود را در مدت کوتاهی پس از کانادا در این کشور به تحریم بازی.

AOC اجرایی مت کارول گفت که امیدوار است این بازی را پیش بروید در توکیو اما نه تا تابستان 2021.

“ما تا به حال به یک تماس در حال حاضر به دلیل وضعیت در اینجا در استرالیا و دیگر نقاط جهان” کارول خبرنگاران در سیدنی در روز جمعه.

استرالیا پارالمپیک کمیته ورزش و فدراسیون حمایت AOC موضع. شنا استرالیا (س) گفت: آن را “ویرانگر” برای ورزشکاران, اما تصمیم درست.

“با توجه به وضعیت فعلی در سراسر جهان آن را تبدیل به آشکار است که آن را بی خطر نیست برای بازی به صحنه در آن زمان کنونی قاب SA اجرایی Leigh Russell گفت.

استرالیا شروع زندگی تحت سخت جدید مستند قوانین روز دوشنبه به عنوان COVID-19 موارد صدر 1,600.

بیش از 14,600 اند در سطح جهانی از شیوع کروناویروس آغاز شد.

راگبی لیگ معلق

استرالیا در لیگ ملی راگبی به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود تنها پس از دو دور از مسابقات قهرمانی.

“ما همه گیر متخصص و ما امنیت زیستی متخصص گفت: با توجه به نرخ سریع از عفونت است که ما دیگر نمی تواند تضمین ایمنی از بازیکنان ما به ادامه بازی” راگبی استرالیا لیگ کمیسیون رئیس پیتر V’landys گفت: رسانه ها در کنفرانس روز دوشنبه در سیدنی ستاد.

در اوایل روز دوشنبه داخلی اتحادیه راگبی, رقابت بود که به عنوان موقت جایگزینی برای سوپر راگبی کنار گذاشته شد.

در اصل قرار است برای یک آوریل 3 شروع این رقابت ها به حالت تعلیق در آمد حداقل تا مارس 1, راگبی استرالیا گفت: قرار دادن این بازی بیشتر تحت فشار مالی.

RA اعلام کرد: استرالیا, فوتبال, لیگ, کشور ثروتمند ترین و محبوب ورزشی رقابت متوقف شد قبل از دور اول مسابقات به پایان رسید در روز یکشنبه.

بالا پرواز استرالیا قوانین فوتبال لیگ تعطیل خواهد شد حداقل تا ماه ژوئن راه اندازی هشدار از افزونگی جرم در باشگاه ها و در لیگ و ستاد.

استرالیا یک-لیگ برتر پرواز, فوتبال, رقابت, رود نامیده می شود در روز سه شنبه با مدیران تماس با رسانه های کنفرانس برای “اعلام قابل توجه.

در کشور همسایه نیوزیلند کشور راگبی فدراسیون تایید آن را هم زده تا یک طرح برای یک داخلی جایگزینی برای سوپر راگبی و گفت: آن را به حال تعلیق ورزش در تمام سطوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی