بنگلادش روز دوشنبه اعلام کرد 10 روز تعطیلات در سراسر کشور از مارس 26 و به نام ارتش به اجرا اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس (COVID-19) عفونت است که ادعا کرده بیش از 15000 زندگی در سطح جهان است. همه دولت و دفاتر خصوصی بسته خواهد شد از مارس 26 مارس 4.

همچنین به عنوان خوانده شده | حدود 25 میلیون شغل می تواند از دست رفته در سراسر جهان با توجه به کروناویروس: سازمان ملل متحد | طیف وسیعی از عوامل در بازی پشت ایتالیا coronavirus فاجعه | انگلیس قصد دارد حکومت اگر, اجتماعی, فاصله, قوانین نادیده گرفته

“تعطیلات آغاز خواهد شد با مارس 26 استقلال بعد از تعطیلات در نظر COVID-19 وضعیت کابینه وزیر Khondker Anwarul اسلام گفت: رسانه های مطبوعاتی در پایتخت.

بالا دیوانسالار کشور اضافه شده است که نیروهای نظامی نامیده می شد را به اجرا اجتماعی فاصله به عنوان مهم ترین وسیله برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر است که ادعا کرده سه زندگی در کشور است. بنگلادش گزارش شده 33 coronavirus موارد تا کنون.

آقای اسلام گفت: خدمات حمل و نقل عمومی خواهد بود محدود در طول تعطیلات که تمام دولتی و دفاتر خصوصی به جز کسانی که در خدمات اضطراری از جمله اجرای قانون و سلامت امکانات بسته باقی خواهد ماند.

تماشا کنید: چه خواهد شد و چه خواهد شد ما در طول یک مستند?

او گفت: با وجود تماس های مکرر به مردم به ماندن در خانه برخی از خانواده ها به ترتيب برای تعطیلات یک وضعیت است که وی برای توجیه استقرار نظامی. یکی coronavirus بیمار که در اثر عفونت بود می ترسید به آلوده برخی دیگر پس از رفتن به مسجد با وجود بیماری خود را.

آقای اسلام همراه با نخست وزیر شیخ حسینه خواستند اصلی وزیر امور خارجه و نیروهای مسلح تقسیم مقامات گفت: افراد کم درآمد می تواند به بازگشت به روستاهای خود که در آن آنها خواهد بود ارائه شده با کمک دولت و یا آنها می تواند پناه Bhashanchar جزیره در خلیج بنگال است.

زیرساخت های توسعه یافته بودند در این جزیره تحت یک طرح دولت برای انتقال بیش از یک میلیون نفر از Rohingya پناهندگان که فرار کرد یک نظامی سرکوب در میانمار در ایالت راخین در ماه اوت سال 2017.

موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات (IEDCR) در آخرین جلسه مطبوعاتی روز دوشنبه گفت: طی 24 ساعت گذشته شش نفر پیدا شد به شما با کروناویروس یکی از آنها که یک دکتر و دو پرستار دیگر.

این IEDCR گفت: آنها آزمایش شده اند و 56 نفر در 24 ساعت گذشته در حالی که در مجموع 620 نفر آزمایش شده است. گزارش گفت: کمبود تجهیزات مورد نیاز محروم مقامات بهداشتی به بررسی موارد مشکوک.

چندین بیمارستان های دولتی در سراسر کشور راه اندازی جداسازی واحد ممکن است coronavirus بیماران, اما بسیاری از آنها فاقد منابع کافی و تجهیزات از جمله تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به ارائه خدمات لازم.

با توجه به گزارش های رسانه ها در بسیاری از پزشکان پرستاران و کارکنان شد پیدا کردن آن دشوار است برای ادامه کار با توجه به رشد خطر ابتلا به عفونت.

وزیر بهداشت زاهد Maleque اما گفت: “ما هنوز نمی نیاز PPE که به شدت” و هیچ کس باعث می شود PPE قبل از emptively به هیچ کدام می تواند همه چیز آماده در پیشبرد”.

“ما در حال آماده سازی است و به همین دلیل ما موفق به قرنطینه 20,000 مردم,” او گفت:.

نزدیک به 200 کارورزان از Rajshahi کالج پزشکی بیمارستان در 19 مارس متوقف کار خود را تا زمانی که بیمارستان ارائه آنها را با چرخ دنده محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی