Coronavirus | پکن خاموش بزرگترین بازار عمده فروشی Xinfadi پس از شش جدید COVID-19 موارد گزارش شده

پکن تعطیل کرده است چندین بازار از جمله بزرگترین Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار و قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی آن پس از شش جدید در داخل کشور منتقل coronavirus (COVID-19) موارد گزارش شده از چوب خط حساب کردن تا نه در پایتخت در سه روز گذشته در حالی که 12 عفونت های جدید ثبت نام کرده بودند در سایر نقاط چین است.

مقامات در پکن در بر داشت coronavirus در هیئت مدیره سفت وارداتی ماهی قزل آلا در Xinfadi بازار است.

ملی چین کمیسیون بهداشت, (NHC) گفت: از 18 جدید کروناویروس موارد 11 تایید شد موارد گزارش شده در کشور در روز جمعه از جمله شش در داخل کشور-انتقال عفونت در پکن.

چین گزارش 10 تازه مورد مطلب شناسایی شده در پکن

همچنین در روز جمعه هفت جدید بدون علامت موارد گزارش شده از مصرف کل تعداد این افراد در قرنطینه به 98 آن را گفت.

همه از جمله مشتریان و فروشندگان گوشت قرار گرفته اند نوکلئیک اسید تست. در مجموع شش بازارهای عمده فروشی در پکن به حالت تعلیق و یا تا حدی به حالت تعلیق عملیات در جمعه, جهانی, گزارش تایمز گفت.

پس از ظهور ویروس در بازار نه افراد مرتبط قرار داده شده است به قرنطینه حتی اگر نتایج آزمایش منفی بودند ژانگ یوخی رئیس Xinfadi بازار گفت: پکن اخبار روز جمعه.

چین exonerates خود در whitepaper در COVID-19 می گوید ویروس برای اولین بار متوجه شده در Dec 27

به گزارش AP, 11 جوامع مسکونی در نزدیکی Xinfadi بازار قرار داده شده اند و تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس.

همچنین به نقل از مقامات شهر پکن گفت که 45 کارگران در بازار باید آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: Xinfadi بازار دارای مساحت 112 هکتار حدود 1500 مدیریت پرسنل و بیش از 4000 مستاجران.

ووهان برای تست کل جمعیت پس از ویروس جدید خوشه ظهور

ناگهانی افزایش موارد در پکن باعث شده زنگ هشدار میان مقامات به عنوان شهر بود که به خوبی محافظت شده از سایر نقاط کشور است گزارش موارد جدید برای حدود دو ماه.

این موارد جدید نگرانی از امکان تجدید حیات coronavirus در چینی پایتخت.

مقامات محلی خواسته شده است برای حفظ زمان جنگ وضعیت مصمم به از بین بردن امکان دوم شیوع Cai چی حزب کمونیست دبیر شهرستان گفت.

یکی دیگر از چینی شهر سفارشات انبوه تست برای COVID-19 بعد از ووهان

چینی بهداشتی کارشناسان معتقدند پراکنده موارد عادی هستند که این بیماری همه گیر به پایان رسیده است اما یک تجدید حیات بعید است که به عنوان سرمایه 20 میلیون نفر در حال عمیقا آگاه از اقدامات دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

دو مورد گزارش شده در روز جمعه در حال همکاران از یک مرکز تحقیقاتی در پکن Fengtai و آنها در حال دریافت درمان در تعیین بیمارستان.

یک بیمار surnamed Liu سفر کرده بود به چینگدائو در شرق چین شاندونگ استان به مدت پنج روز در حالی که دیگر هیچ سفر اخیر تاریخ Fengtai رسمی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

پکن بلافاصله تعطیل گوشت گاو و بره مرکز تجارت عمده Xinfadi بازار و راه jingshen غذاهای دریایی بازار در Fengtai که در آن تنگ بود که تست شده برای coronavirus روز پنج شنبه در بازدید کرده بود.

پکن را تقویت خواهد کرد COVID-19 کنترل از سر صنعت غذا با هدف قرار دادن گوشت و غذاهای دریایی, بازار سوپر مارکت, گوشت منجمد در انبارها و رستوران بین المللی, گزارش تایمز گفت.

پکن روز جمعه نیز تغییر تصمیم خود به بازگشایی مدارس از اول تا سوم نمرات خود را از این شهر گزارش جدید COVID-19 موارد برای دو روز متوالی.

زو Hejian یک سخنگوی پکن شهرداری از دولت گفت: رسانه ای که “خطرات ناشی از بیماری همه گیر وجود دارد و ما نمی تواند تحمل کند و هر شل به طور منظم در پیشگیری و کنترل است.”

همانطور که از جمعه به طور کلی موارد تایید شده در چین رسیده بود 83,075 از جمله 74 بيمار هنوز تحت درمان با هیچ کس در شرایط شدید.

در مجموع 78,367 مردم از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 4,634 مردم مرده بود از بیماری NHC گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>