Coronavirus | Bhaichung Bhutia در فیفا ادای احترام تصویری

سابق هند کاپیتان Bhaichung Bhutia اتحاد پیوست نوابغ فوتبال پله, دیگو مارادونا و زیدان در کف بهداشت و درمان کارگران و بشریت دیگر “قهرمانان” برای قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای کمک به دیگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

Bhutia است که در میان 50 گذشته و حال ستاره فوتبال که در برجسته #WeWillWin کمپین فیفا ویژه تصویری به پرداخت ادای احترام به تلاش های انجام شده توسط بهداشت و درمان کارگران و حرفه ای دیگر که در حال دادن تمام خود را به اطمینان حاصل شود که جامعه همچنان به عملکرد در مواجهه با رمان coronavirus.

“در سراسر جهان از کارکنان و داوطلبان در تجهیزات پزشکی شده اند خطر زندگی خود را به صورت روزانه برای حمایت از نوع بشر. بعضی از آنها متاسفانه پرداخت نهایی قیمت” فیفا در بیانیه ای گفت.

“مردم در حال کار و یا کار داوطلبانه در اجرای قانون داروخانه ها و مغازه ها و انبارها و تحویل خدمات حمل و نقل عمومی و ایمنی و امنیت نیز نقش کلیدی در حفاظت از راه ما از زندگی است.

“به همه این قهرمانانه مردم: فوتبال با تشکر از شما فوتبال را به یاد شما و فوتبال از شما حمایت کند.

فیفا اضافه شده در یک صدای جیر جیر: “به همه کارکنان مراقبت های بهداشتی و حرفه ای دیگر که مانند قهرمانان واقعی بی نهایت تشویق. #HumanitysHeroes گرفتن مبارزه به #COVID19 #WeWillWin #FIFA.”

در میان دیگر فوتبال نوابغ که به ویژه در مبارزات انتخاباتی هستند دیوید بکهام, Gianluigi Buffon, Fabio Cannavaro Iker Casillas, کاکا, Gerard Pique, سرجیو راموس, روبرتو کارلوس, رونالدو (برزیل) و Marco van Basten.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>