Coronavirus | بوریس جانسون شروع به مصرف شارژ پس از بستری شدن در بیمارستان: گزارش

نخست وزیر بوریس جانسون شروع به در نظر گرفتن هزینه دولت حتی به عنوان او convalesces در Chequers در جنوب شرق انگلستان پس از بستری شدن در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

همچنین بخوانید: Coronavirus | انگلستان گسترش مستند اقدامات برای حداقل 3 هفته بیشتر

‘ساندی تلگراف’ گزارش می دهد که آقای جانسون آغاز شد جهت دادن به کابینه از جمله وزیر انگلیس وزیر امور خارجه Dominic Raab از نخست وزیران حومه شهر عقب نشینی به عنوان او آماده برای از سرگیری شارژ کامل در روزهای آینده.

55 ساله صادر شده و برخی از دستورات را به آقای Raab به عنوان به خوبی به عنوان دستیاران ارشد در یک سری از تماس های هفته گذشته پس از سه ساعت جلسه با معاون و کارکنان در روز جمعه.

“او [آقای] تا به حال برخی از تماس با وزرای اما بیشتر با دفتر خصوصی خود را در اینجا در خیابان داونینگ” رابرت Jenrick انگلستان جوامع وزیر تا به حال به خبرنگاران گفت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه توجیهی در روز شنبه.

این روزنامه به نقل از منابع می گویند که در حالی که نخست وزیر بود و هنوز دوره نقاهت بعد از COVID-19 پس از ترخیص از بیمارستان یک هفته پیش او اخذ شده “بیشتر درگیر” از جمله به مجموعه ای از یک “جهت”.

آقای Raab گزارش بازدید نخست وزیر انگلیس در Chequers همراه با جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز — همچنین پس از خود به انزوا زیر علائم کروناویروس — و لی قابیل ارتباطات خود مدیر در روز جمعه.

در این دیدار که اولین بار Johnson صحبت کرده است به معاون خود آقای Raab و مشاوران ارشد در فرد پس از ترخیص از بیمارستان آخرین یکشنبه.

دیگر مشاوران و مقامات از جمله ادی لیستر آقای جانسون رئیس مشاور استراتژیک و علامت Sedwill کابینه, وزیر صورت گرفت از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم.

این گزارش ها به عنوان گزارش دیگری در “ساندی تایمز” ادعا کرد آقای جانسون تاخیر در انگلستان در پاسخ به این بیماری همه گیر از دست رفته پنج اضطراری کابینه در اتاق جلسه اتاق یک (کبرا) جلسات در آغاز از شیوع کروناویروس در انگلستان است.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove مجبور شد برای دفاع از خود’ “قوی” رهبری به عنوان او اصرار داشت که پیشنهاد نخست وزیر “قلم” جلسات شد “عجیب و غریب”.

“ایده این است که نخست وزیر قلم جلسات که حیاتی به ما پاسخ به کرونا است عجیب و غریب. وجود جلسات در سراسر دولت برخی که به ریاست وزیر بهداشت, برخی به ریاست دیگر وزیران. نخست وزیر در زمان تصمیم گیری های مهم گفت: آقای گوو.

“هیچ کس نمی تواند نشان می دهد نخست وزیر نبود پرتاب قلب و روح به مبارزه با این ویروس. این رهبری بوده است روشن شده است و الهام بخش در زمان. هیچ چیز بیشتر خاموش-پرتو از این پیشنهاد که نخست وزیر بود و هر چیزی غیر از انرژی متمرکز و قوی در رهبری خود را در برابر این ویروس” او گفت:.

اولین coronavirus مورد در انگلستان تایید شد در ژانویه 29, با این روزنامه با اشاره به منابع است که می گویند که اورژانس از برنامه ها فعال نیست به اندازه کافی سریع. ‘ساندی تایمز’ به نقل از یک مشاور ارشد به خیابان داونینگ که شکست صفوف به سرزنش هفته از خوشنودی بر یک شکست از رهبری است.

هیچ راهی وجود دارد شما در جنگ اگر خود را نخست وزیر وجود ندارد که مشاور گفت: به عنوان آن ادعا شده بود که آقای جانسون آغاز ریاست کبرا جلسه در حد مرحله بعد در بحران است.

بریتانیا و رهبر حزب کارگر برداشت تا در رسانه ها گزارش و خواستار پاسخ با سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth گفت گوو دفاع از انگلستان نخست وزیر بود و احتمالا ضعیف ترین عمل متقابل از یک مفصل در معرض در تاریخ سیاسی .

بریتانیا رسمی مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر در 15,464 و کشور شده است تحت مستند از مارس 23 با دولت گسترش آن حداقل تا پایان ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>