Coronavirus | بوریس جانسون برگ مراقبت های ویژه همچنان تحت نظارت

نخست وزیر بوریس جانسون چپ مراقبت های ویژه در پنج شنبه شب به عنوان او در ادامه به بازیابی از COVID-19 اما او همچنان تحت نظارت نزدیک در بیمارستان, او گفت:.

آقای جانسون, 55, بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب با مداوم درجه حرارت بالا و سرفه شد و با عجله به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه که در آن او به مدت سه شب از دریافت درمان.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” یک سخنگوی دفتر خود گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “او بسیار خوب روحیه است.”

آقای جانسون اولین رهبر جهان به بیمارستان منتقل شد با coronavirus او را مجبور به کنترل دست از جهان پنجمین اقتصاد به وزیر امور خارجه Dominic Raab فقط به عنوان بریتانیا شیوع روش های آن کشنده ترین قله.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که بهبود در آقای جانسون بیماری بود “خبر بزرگ”.

 

اخبار آقای جانسون مداوم بهبود باعث یک افزایش کوچک در ارزش پوند در برابر دلار.

دولت بیانیه ای را نمی دهد هر گونه اطلاعات در زمانی که آقای جانسون ممکن است قادر به از سرگیری رهبری و آقای Raab – صحبت کردن قبل از آخرین اعلام – تا به حال بر اهمیت اجازه می دهد نخست وزیر به تمرکز بر روی بهبود است.

هیچ به روز رسانی بیشتر در آقای جانسون بهداشت و درمان انتظار می رود در روز پنج شنبه.

آقای Raab است deputising برای آقای جانسون در طول دقیق ترین shutdown در بریتانیا در زمان صلح و تاریخچه.

زودتر او در یک کنفرانس خبری گفت که خیلی زود برای پایان دادن به این مستند از آنجا که بریتانیا تا به حال نرسیده اوج شیوع نشده است.

 

انگلستان مرگ و میر در بیمارستان ها از coronavirus در حال حاضر در 7,978 ظهور 881 روز اما کوچکتر افزایش بیش از 938 دیده می شود در روز شنبه خبر داده است.

هزینه های دولت

با آقای جانسون وجود ندارد و مرگ و میر هنوز نصب های دولت است کشتی با مسائل عمده – چگونه به سرمایه گذاری گسترده ای افزایش در هزینه های دولت برای حمایت از توقیف اقتصاد و زمانی که شروع به کاهش مستند اقدامات است.

با اقتصاد رو به طور بالقوه بدترین ضربه پس از جنگ جهانی دوم دولت در گفت و گو با گسترش امکانات اضافه برداشت بانک مرکزی انگلستان است.

 

بانک مرکزی موافقت کرده است به طور موقت برای تامین مالی استقراض دولت در پاسخ به COVID-19 اگر بودجه نمی تواند بلافاصله مطرح شود از بدهی بازارهای احیای اندازه گیری گذشته به طور گسترده ای استفاده می شود در طول سال 2008 بحران مالی است.

بانک مرکزی انگلیس گفت که در کوتاه مدت اندازه گیری و هر دو آن را و دولت گفت: هر گونه وام گرفتن از راه و روش تسهیلات موثر دولت با اضافه برداشت بانک خواهد بود بازپرداخت در پایان سال است.

دولت وعده دهها میلیارد پوند برای حمایت از کسب و کار و کارگران ضربه توسط ویروس. روز پنج شنبه دولت گفت اضافی 1.2 میلیون ادعا می کند برای رفاه پرداخت شده ثبت از تاریخ 16 مارس.

آقای Raab گفت: اوج شیوع ویروس در حال رسیده است و دولت نمی خواهد بود قادر به می گویند بیشتر در مورد مدت زمان این مستند تا اواخر هفته آینده یک بار کارشناسان تا به حال فرصتی برای تجزیه و تحلیل داده ها در چگونه به خوبی آن را در حال کار. معرفی شد در ماه گذشته.

“اقدامات را مجبور به اقامت در محل تا زمانی که ما شواهدی وجود دارد که به وضوح نشان می دهد ما فراتر از اوج,” او گفت:.

در حالی که آقای جانسون بیماری گفته شد به بهبود آن مشخص نیست چگونه او ممکن است ناتوان با برخی از مفسران سیاسی گفت: وجود یک خلاء قدرت در غیاب او.

آقای Raab گفت: او تا به حال قدرت به “تصمیمات لازم” در نخست وزیر نبود و این دولت ادامه خواهد داد به دنبال استراتژی تعیین شده توسط آقای جانسون. او گفت: دولت می تواند تصمیم گیری های جمعی.

بریتانیا در حال ورود به چه دانشمندان می گویند مرگبارترین مرحله از شیوع این بیماری با مرگ و میر می رود برای ادامه برای افزایش بیش از آخر هفته عید پاک.

اما در نشانه خاموش شدن اقدامات مشغول به کار بودند مقامات بهداشتی باید گفت: تعدادی از coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان به حال شروع به نشان دادن نشانه هایی از تراز وسط قرار دارد.

پلیس گفت که آنها خواهد بود در نظر گرفتن سخت تر اقدام به انجام درست که قبل از چهار روز تعطیلات عید پاک تعطیلات آخر هفته از آنجا که بسیاری از مردم همچنان به نادیده گرفتن این ممنوعیت در گردهمایی های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید