یک بومی در روستا ها در اعماق جنگل آمازون است قرارداد این رمان کروناویروس اولین مورد گزارش شده در میان برزیل بیش از 300 قبایل وزارت بهداشت بومی خدمات سلامت Sesait روز چهارشنبه گفت:.

19 سال از Kokama قبیله آزمایش مثبت برای این ویروس در منطقه سانتو آنتونیو انجام Iśŕ واقع در نزدیکی مرز با کلمبیا برخی از 880 متر (550 مایل) تا رودخانه آمازون از دولت سرمایه مانائوس. “ما باید یک فرد بومی با ویروس” گفت: Sesait سخنگوی توسط تلفن.

بیمار که نام ساخته شده بود و نه در مکان های عمومی, پزشکی, کارگر که تا به حال سفر upriver به چندین روستا از جمله شهر تبتینگا و به خانه بازگشت و با تب و گلو درد و درد قفسه سینه با O Globo روزنامه گزارش شده است.

چهار مورد از coronavirus تایید شده اند در همان منطقه از جمله برزیل, دکتر آزمایش مثبت در هفته گذشته افزایش ترس است که این اپیدمی می تواند به کنترل از راه دور و آسیب پذیر جوامع بومی با اثر مخرب.

این پزشک که نامش بود ساخته شده بود پس از بازگشت از تعطیلات در جنوب برزیل به کار با Tikunas یکی از بزرگترین قبایل در آمازون با بیش از 30000 نفر زندگی می کنند که در آمازون بالا در نزدیکی مرز با کلمبیا و پرو.

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که گسترش ویروس می تواند کشنده برای برزیل 850,000 مردم بومی که نابود شده است برای قرن ها توسط بیماری توسط اروپاییان از آبله و مالاريا به آنفولانزا.

کارشناسان بهداشتی می گویند مردم بومی ” راه زندگی جمعی hamlets تحت بزرگ کاهگلی سازه را افزایش می دهد خطر سرایت اگر هر عضو قرارداد این ویروس باعث می شود که گاهی اوقات منجر به مرگ بیماری تنفسی COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی