Coronavirus | برزیل مجموعه به تصویب 1.5 میلیون موارد شهرستانها بازگشایی به هر حال

برزیل راه اندازی شد به تصویب 1.5 میلیون تایید coronavirus موارد در روز جمعه به عنوان ویروس همچنان به تاخت و تاز امریکا بزرگترین کشور حتی به شهرستانها بازگشایی میله, رستوران ها و سالن های ورزشی جرقه ترس عفونت را حفظ خواهد کرد در حال افزایش است.

برزیل دوم جهان بزرگترین شیوع پس از ایالات متحده و ویروس به کشته شدن بیش از 60 ، 000 مردم در کشور است.

در Rio de Janeiro, جمعیت جمع آوری شده برای نوشیدن در پیاده رو از مجلل سمت ساحل محله در پنج شنبه شب اولین شب میله در شهر بودند مجاز به بازگشایی شده است.

تصاویری از خوشگذرانی در لبلن که در آن چند شد با پوشیدن ماسک و مردم نشسته اند به هم نزدیک رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی طراحی محکومیت و نگرانی است.

“یک تراژدی پیشگویی” دیوید میراندا فدرال کنگره برای ریو در توییتر نوشت بالاتر از یک تصویر شلوغ پیاده رو. او با انتقاد از شهردار این شهرستان Marcelo Crivella.

“Crivella تصمیم به پرتاب باز کردن درب از کسب و کار خواهد آمد با هزینه های بالا” او اضافه شده است.

Crivella را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ریو به تنهایی بیش از 6,600 که مردم از COVID-19 در چهار ماه گذشته. تنها 14 کشور در جهان که مرگ و میر بالاتر از شهرستان. واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های دولتی هستند و در 70 درصد ظرفیت است.

سائو پائولو, برزیل بزرگترین و بدترین آمار شهرستان است که انتظار می رود برای باز کردن کافه ها و رستوران ها در هفته آینده.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط کارشناسان بهداشت و درمان برای کم اهمیت جلوه دادن شدت از این ویروس که او رد کرده است که فقط “کمی آنفولانزا.” Bolsonaro است تحت فشار فرمانداران و شهرداران برای ماه ها به عقب مستند اقدامات و بازگشایی اقتصاد است.

روز جمعه Bolsonaro وتو قطعات یک قانون است که می توانست با پوشیدن یک ماسک صورت واجب در فضاهای محصور که در آن گروه های زیادی جمع آوری – مانند کلیساها و مدارس.

Bolsonaro است به طور منظم مسخره اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان, دست دادن و در آغوش هواداران است. او علنا گفته است که گذشته خود را به عنوان یک ورزشکار به او باعث می شود سیستم ایمنی بدن به بدترین علائم ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *