Coronavirus | بریتانیا زیر آتش برای سرزنش مراقبت از خانه

نخست وزیر بوریس جانسون رو به رشد طوفان روز سه شنبه گفت: برخی از خانه های مراقبت را دنبال نمی کند روش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مرگ و میر جرقه یک اتهام که او در تلاش برای بازنویسی تاریخ است.

بریتانیا دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در جهان از COVID-19 در بیش از 44,000 با حدود 20 ، 000 مرگ در مراقبت از خانه با توجه به آمار دولت.

در حالی که دولت بوده است به شدت مورد انتقاد مخالفان و برخی از پزشکان بیش آهسته تحویل لباس های محافظ و تست در مراقبت از خانه آقای جانسون به نظر می رسد نشان می دهد سرزنش شیوع دراز با مراقبت از خانه خود را. “ما کشف شده بیش از حد بسیاری از مراقبت از خانه واقعا به دنبال روش ها در راه است که آنها می توانند داشته باشند اما ما در حال یادگیری درس” آقای جانسون گفت.

مارک آدامز مدیر اجرایی موسسه خیریه جامعه یکپارچه مراقبت گفت: “باور نکردنی نا امید” توسط آقای جانسون نظرات کوبیدن آنها را به عنوان دست و پا چلفتی و بزدلانه اضافه کردن آنها به نمایندگی از dystopian بازنویسی تاریخ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>