نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز دوشنبه پس از coronavirus علائم بدتر شده اما در خیابان داونینگ گفت که او هنوز هم آگاهانه.

بریتانیا هیچ رسمی طرح جانشینی باید نخست وزیر ناتوان شدن اما Johnson, 55, خواست امور خارجه Dominic Raab به deputise برای او.

همچنین بخوانید: Coronavirus | بریتانیا جانسون در بیمارستان مداوم با ویروس علائم

آقای جانسون در بیمارستان بستری شد یکشنبه شب شده بود و تحت آزمون پس از درد و رنج مداوم coronavirus علائم از جمله درجه حرارت بالا برای بیش از 10 روز است.

خیابان داونینگ گفته بود او در روحیه خوبی و هنوز هم در شارژ هر چند در حدود 1800 GMT او منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه – که در آن جدی ترین موارد درمان می شوند – در سنت توماس ” بیمارستان در سراسر رودخانه تیمز از پارلمان در مرکز لندن.

همچنین بخوانید: Coronavirus | نخست وزیر بوریس جانسون وزیر بهداشت مت, Hancock, تست مثبت

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان” سخنگوی دفتر خود گفت.

A view of St. Thomas’ Hospital in Westminster where Britain’s Prime Minister Boris Johnson is undergoing tests for coronavirus symptoms, in London on April 6, 2020.

یک نظر سنت توماس ” در بیمارستان وست مینستر که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که تحت آزمایشات coronavirus علائم در لندن در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. | عکس های اعتباری: AP

 

“PM خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab که اولین بار است که وزیر امور خارجه به deputise برای او در صورت لزوم” خیابان داونینگ گفت. “PM آگاه باقی می ماند در این زمان است.”

خیابان داونینگ گفت: او منتقل شده به واحد مراقبت های ویژه به عنوان “احتیاط باید او نیاز به تهویه برای کمک به بهبود خود را”.

آقای جانسون, 55, آزمایش مثبت برای این ویروس در مارس 26.

همچنین بخوانید: بریتانیا تحمیل مستند برای مبارزه با گسترش coronavirus

سخنگوی خود را قبلا خواستار احتیاط در مورد گزارش های رسانه ها که جانسون بود دریافت اکسیژن درمان اما حاضر به پاسخ به طور مستقیم بعد از اینکه پرسید که آیا او تا به حال بوده است.

این بار روزنامه و ITV خبرنگار رابرت Peston گفت جانسون دریافت اکسیژن است.

آقای Raab, 46 ریاست دولت اضطراری COVID-19 جلسه در روز دوشنبه.

کری Symonds تست شده است

آقای جانسون, حامله, شریک, کری Symonds نقل مکان کرد از خیابان داونینگ پس از برخی از کارکنان بیمار. اما او گفت: او تا به حال فقط به صرف یک هفته در رختخواب با علائم اگر چه او تست شده است.

آقای جانسون سخنگوی نمی خواهد تکرار یک گزارش در روزنامه تایمز گزارش داد که نخست وزیر داده شده بود اکسیژن درمانی.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش بهترین آرزوهای خود را به بوریس جانسون; گوید بازیابی از coronavirus

“پزشکان خواهد بود نظارت بر مهم علائم حیاتی از جمله اکسیژن اشباع گفت:” روپرت Beale, گروه, رهبر, در زیست شناسی سلولی عفونت آزمایشگاهی در فرانسیس کریک موسسه.

او گفت: آنها را نیز بررسی کنید آقای جانسون خون به “ببینید چه پاسخ ایمنی به ویروس به نظر می رسد و برای ارزیابی عملکرد کبد و کليه” و نیز ممکن است انجام یک الکتروکاردیوگرام برای بررسی قلب است.

در زیر برخی فوری نظرات از کارشناسان بهداشت و درمان:

  1. درک هیل استاد تصویربرداری پزشکی در دانشگاه کالج لندن (UCL): “شکی وجود ندارد این به نوبه خود از وقایع به معنی بوریس جانسون بسیار بیمار است. “یکی از ویژگی های COVID-19 در همه کشورها به نظر می رسد که بسیاری از مردان جدی تبدیل شده بیمار از زنان – به خصوص در بیش از 40 گروه سنی است. همچنین ما می دانیم که مردم تحت حدود 60 به نظر می رسد که شانس بالاتری از بهبودی از بیماری بحرانی با COVID-19 از افراد مسن است.”
  2. لیندا Bauld استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ: “پذیرش نخست وزیر به مراقبت های ویژه است از نگرانی و نشان می دهد چقدر بی رویه این ویروس است. هر کسی در هر نقطه از جمله مهمترین و ممتاز در جامعه ما می شود و می تواند به طور جدی بیمار است. “ضروری است در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است که بقیه از ما مطابق با دستورالعمل دولت به ماندن در خانه و قرار نیست دیگران در معرض خطر است.”

در زیر واکنش به این خبر:

KEIR STARMER رهبر اصلی مخالفان حزب کارگر: “خیلی غم انگیز اخبار. تمام کشور را در افکار با نخست وزیر و خانواده اش در طول این زمان دشوار است.”

همچنین بخوانید: Coronavirus | ملکه الیزابت آدرس بریتانیا

شهردار لندن صادق خان: “دعا برای نخست وزیر سویفت بازیابی امشب. @GSTTnhs (گای و سنت توماس ” NHS) به برخی از بهترین کادر پزشکی در جهان است و او نمی تواند در دست های امن تر.”

لیز خرپا, انگلیسی, تجارت گفت: “افکار من با نخست وزیر و خانواده اش به او منتقل شده است به مراقبت های ویژه این شب است. قصد او بهبود سریع.”

همچنین بخوانید: Coronavirus | انگلیس به تخلیه 20,000 شهروندان با شروع این هفته

اد دیوی, رهبر مخالفان لیبرال دموکرات: “افکار با بوریس جانسون و خانواده اش در این آخرین اخبار – بهترین آرزوها برای زود بهبودی کامل. با تشکر از همه بیمه خدمات درمانی و اجتماعی کارکنان مراقبت به دنبال پس از هر کسی که بیمار است امشب. “ما باید با هم ضرب و شتم #Covid_19”

ایان BLACKFORD وست مینستر رهبر حزب ملی اسکاتلند: “بنابراین با عرض پوزش به شنیدن این که @BorisJohnson است که در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه. این بسیار نگران کننده است ، افکار و دعاهای با بوریس (خود fiancşe) @carriesymonds و تمام خانواده خود را. این چنین یک ویروس وحشتناک است که همه ما باید به طور جدی. دریافت خوب به زودی بوریس نگاه به جلو به شما به عقب.”

همچنین بخوانید: COVID-19 | بوریس جانسون می گوید ویروس به احتمال زیاد به “گسترش کمی بیشتر” در انگلستان

RISHI SUNAK وزیر مالیه: “افکار من امشب با بوریس جانسون و (نامزدش) کری Symonds. من می دانم که او می تواند بهترین مراقبت ممکن است و خواهد آمد از این حتی قوی تر است.”

لیندسی هویل بلندگو از مجلس عوام: “این وحشتناک است ، من می دانم که افکار و نماز از همه در سراسر خانه با نخست وزیر و خانواده اش در حال حاضر. همه ما برای او آرزوی بهبودی سریع است.”

PRITI PATEL, وزیر کشور: “من عشق و افکار با بوریس جانسون, کری Symonds و نخست وزیر ، دست خورده (emoji) برای شما و فکر شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی