Coronavirus | CAB اقدامات احتیاطی برای آفریقای جنوبی بازگشت امن

این Quinton de Kock-led آفریقای جنوبی تیم در روز دوشنبه بود و بررسی می شود به یک شهر هتل در نزدیکی فرودگاه به عنوان Cricket Association of Bengal (کابین) در زمان تمام اقدامات احتیاطی را برای بازگشت امن خانه در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

پس از سه بازی ODI سری در برابر هند نامیده می شد با توجه به شیوع ویروس آفریقای جنوبی بازیکنان و کارکنان پشتیبانی ماند در لکنو که در آن بازی دوم شد و زنجان برگزار می شود. آنها گزینه ای برای پرواز به دهلی اما ترجیح ‘امن ترین شهر کلکته به عنوان شرقی شهر بود و در عین حال به ثبت یک مورد مثبت برای COVID-19.

تیم پزشکی در محل

“ما ساخته شده کامل ترتیبات به طوری که آفریقای جنوبی, بازیکنان, بازگشت به خانه امن است. ما سه عضو تیم پزشکی به دنبال ترتیبات خود را. ما در حال گرفتن اقدامات کافی,” پزشکی رئیس کمیته Pradip دی به خبرنگاران گفت: در این شهر هتل در Rajarhat.

حفظ اجتماعی فاصله این تیم دریافت کرده بود در فرودگاه توسط انجمن کریکت بنگال (کابین) رئیس جمهور Avishek Dalmiya, منشی, Snehasish Ganguly و مشترک وزیر Debabrata دس.

“همه چیز خوب است. اتاق خود را تمام sanitised. رابط ما مدیر و تیم پزشکی نیز وجود دارد و در دو اتاق. همه آنها مجهز به ماسک های مخصوص و sanitisers. ما سخن گفته اند, به بازیکنان و آنها خوب” Avishek گفت.

بازدید تیم پرواز خود را به مقصد مربوطه می باشند در آفریقای جنوبی روز سه شنبه صبح از طریق دبی.

اولین ODI در دارامسالا در روز پنج شنبه بود و شسته و بدون توپ در حال دگرگون.

بعد BCCI به نام خاموش مانده از این مجموعه گفت: آنها می خواهم کار کردن با کریکت آفریقای جنوبی به reschedule ODI لاستیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر