Coronavirus | ‘لغو بدهی های کشورهای در حال توسعه’

بار بدهی در کشورهای در حال توسعه است که به مقدار بیش از $11 تریلیون باید لغو شود در نظر COVID-19 گیر گروهی از برجسته جهانی درخواست کرده است.

رهبری سابق رئیس جمهوری برزیل دیلما روسف گروه می گوید: این بدهی باید در جلسه بهداشت عمومی مورد نیاز در این زمان به چالش کشیدن.

“این بدهی ballooned است و بیش از چند دهه گذشته ترک اکثر کشورهای در حال توسعه ناپایدار وضعیت مالی. پیش فرض ها و بدهی تنظیمات به نظر می رسد ثابت دائمی در میان کشورهای در حال توسعه در آینده به دلایلی که اغلب خارجی به اصول اقتصاد” گفت: این بیانیه در لغو بدهی.

به غیر از خانم روسف در این بیانیه همچنین حمایت سابق دارایی یونان وزیر اقتصاد فرانسه و یونان و آرژانتین وکیل و فعال خوان grabois امضا, در میان دیگران. ضد بدهی که همچنین شامل کرالا وزیر دارایی T. M. Thomas اسحاق معتقد است که بار بدهی است که پیشگیری از کشورهای در حال توسعه از برخورد با این بیماری همه گیر در یک راه کارآمد و در نتیجه بدهی ها باید در پایان, را قادر می سازد در کشورهای در حال توسعه در مقابله با چالش بی سابقه ای از این بیماری همه گیر.

“هر دلار در بدهی است که می رود به بازپرداخت یک بانک و یا یک ثروتمند دارندگان اوراق قرضه یک دلار نمی تواند از رفتن به خرید یک دستگاه تنفس مصنوعی و یا مواد غذایی اضطراری پشتیبانی می کند. طول تاج شوک بحران این است که هر دو از نظر اخلاقی غیرقابل دفاع و از لحاظ اقتصادی غیر منطقی” ضد بدهی گروه گفت: حفظ که بدهی به تعویق افتادن نیست راه حل برای این بحران و راه حل واقعی برای این مشکل نهفته است در لغو مبلغ کل بدهی.

در این بیانیه گفت: شرایط مالی شد و فرصت طلب در طبیعت است که با بهره برداری از آسیب پذیری اقتصادی از کشورهای در حال توسعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>