Coronavirus | موارد در ایالات متحده عبور 4 میلیون به عنوان عفونت به سرعت در حال شتاب

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده گذشت 4 میلیون در روز پنج شنبه, بازتاب سریع شتاب از عفونت در کشور پس از اولین مورد ثبت شده در 21 ژانویه, یک همشهری چوب خط نشان داد.

این کشور به 98 روز برای رسیدن به 1 میلیون نفر است اما فقط 16 روز به رفتن از 3 میلیون تا 4 میلیون با توجه به شمارش. مورد مجموع نشان می دهد که حداقل یکی در 82 نفر در ایالات متحده آلوده شده اند.

تعداد متوسط جدید ایالات متحده موارد است که در حال حاضر از افزایش بیش از 2,600 هر ساعت بالاترین نرخ در جهان است.

به عنوان همه گیر است گسترش از اوایل کانون نیویورک به جنوب و غرب فدرال و ایالتی و مقامات محلی که به درگیری بیش از چگونه به سهولت مستندات اعمال شده برای جلوگیری از عفونت های رای از جمله در برخی از ایالت ها که آیا به عقبگرد reopenings.

سفارش از پوشش صورت یک عمل مشترک در سراسر جهان و توصیه شده توسط دولت فدرال خود کارشناسان بهداشت و درمان نیز به شدت سیاسی با برخی از فرمانداران جمهوریخواه در خصوص مقاوم است.

خصومت به این ایده به نظر می رسد کاهش در این هفته از جمله از حزب جمهوری خواه دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار رد ماسک-پوشیدن به عنوان تلاش به لحاظ سیاسی درست است.

 

آقای ترامپ که چهره های در حال سقوط نظرسنجی شماره خود از دست زدن به بحران بهداشت و درمان پیش از انتخابات ماه نوامبر به مدت طولانی حاضر به پوشیدن ماسک در عمومی اما این هفته تشویق آمریکایی ها به انجام این کار.

در حالی که آقای ترامپ مسئله ملی قیمومیت آمریکا معاون وزیر بهداشت و درمان برت Giroir در روز پنج شنبه اشاره به اهمیت ماسک را به این ویروس را تحت کنترل است.

“ما باید برای انجام این کار ما را کاهش مراحل: پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جمعیت. ما نمی بینم بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پایین رفتن برای یک زن و شوهر از هفته چرا که (آنها) شاخص های عقب مانده, اما ما در حال تبدیل است که جزر و مد” آقای Giroir گفته فاکس نیوز شبکه.

او همچنین گفت که زمان آن در حال حاضر طول می کشد برای دریافت coronavirus نتایج آزمون عقب نیاز به کاهش می یابد.

Quest Diagnostics, Inc یک ملت بزرگترین آزمایش پزشکی شرکت گفت: این انتظار به قطع یک هفته ای از زمان چرخش برای COVID-19 آزمون بیش از نیمی از, برای رسیدن به “قابل قبول” سطح از سپتامبر.

‘چیزهای که کار می کند’

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی در روز پنج شنبه گفت: اقدامات مانند پوشیدن ماسک بودند بهبود اعداد در دولت خود را هنگامی دوم-سخت ترین ضربه در طول چند هفته گذشته.

“چه زمان اطلاعات می توانید به ما بگویید که اجتماعی فاصله پوشیدن است که در صورت پوشش چیزهای که کار می کند و آن را به ما می گوید که هر کس باید آزمایش دموکراتیک فرماندار گفت: در یک رویداد.

دیگر حزبی نقطه از مشاجره این است که آیا مدارس باید به طور کامل بازگشایی در چند هفته با وجود نگرانی هایی که انجام این کار می تواند باعث عفونت به سنبله.

فلوریدا, که, گزارش, یک رکورد در یک روز افزایش در COVID-19 مرگ و میر در روز پنج شنبه با 173 زندگی از دست داده شده است شکایت توسط اتحادیه معلمان برای جلوگیری از بازگشایی مدارس به صورت حضوری آموزش که این اتحادیه می گوید یک تهدید قریب الوقوع به سلامت ایمنی و رفاه فرزندان کارکنان و پدر و مادر.

فلوریدا کمیسر گفت: در اوایل ماه جولای که مدارس باید بازگشایی اما در روز پنج شنبه فرماندار ران DeSantis گفت: والدین و معلمان تا به حال یک انتخاب است.

“ما نیاز به ارائه تمام گزینه های” آقای DeSantis یک کنفرانس خبری گفت.

آقای ترامپ که تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر مدارس بازگشایی گفت: یک نشست خبری در روز پنج شنبه تصمیم گیری در نهایت می تواند به دولت فرمانداران.

مقامات دولت گفته اند که سریعتر بازگشایی ضروری است برای دریافت cratering اقتصاد در حال حرکت دوباره یکی دیگر از مرکزی تخته از آقای تهمت مجدد انتخابات.

آقای ترامپ است که با توجه به بحث در مورد این موضوع در یک جلسه مطبوعاتی در 5 p. m. EDT (2100 به وقت تهران).

آقای ترامپ عنوان همه گیر در مراحل اولیه آن و در سمت چپ آن تا حد زیادی به استانها و شهرستانها به منظور هماهنگی سیاست های مبارزه با ویروس یک استراتژی بود که تمسخر جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد به اجرا در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3.

آقای بایدن نشستم با رئیس جمهور سابق باراک اوباما با او در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور برای یک “اجتماعی فاصله” گفتگو منتشر شده در توییتر در روز پنج شنبه.

“شما می توانید تصور ایستاده تا زمانی که شما رئیس جمهور گفت:” این نه مسئولیت من?'” آقای بایدن خواسته آقای اوباما.

“این کلمات نمی آمد از دهان ما هنگامی که ما در دفتر” آقای اوباما پاسخ داد.

در مورد خواسته coronavirus تست مشکلات در مارس آقای ترامپ گفت: “من نمی مسئولیت در همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>