Coronavirus | مرکز می پرسد متحده به تقلید کارناتاکا مدل

مرکز خواسته است همه کشورها به تکرار بهترین شیوه های اجرا شده توسط کارناتاکا که شامل گوشیهای تماس ردیابی COVID-19 موارد فیزیکی و یا تلفن مبتنی بر خانواده بررسی برای مدیریت بهتر از coronavirus بیماری همه گیر.

اتحادیه وزارت بهداشت در روز جمعه سرنوشت دو طرح های گرفته شده توسط کارناتاکا که توسعه یافته اند به عنوان بخشی از ” کل از دولت رویکرد با مشارکت چند بخشی سازمان ها و پشتیبانی شده توسط فن آوری های مبتنی بر راه حل ها و مداخلات.

آنها به طور موثر ردیابی و پیگیری هر مورد موجب موفقیت حاوی گسترش این بیماری همه گیر وزارت گفت.

“مرکز خواسته است تا کشورهای دیگر برای انطباق این بهترین شیوه برای خود زمینه محلی و تکرار آنها برای مدیریت بهتر از COVID-19 همه گیر” وزارت گفت: در آن بیانیه است.

هند روز جمعه اضافه شده 13,586 جدید COVID-19 موارد بالاترین ثبت شده در یک روز تا کنون هل دادن چوب خط حساب کردن به 3,80,532 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 12,573 با 336 جدید تلفات با توجه به وزارت بهداشت داده است.

 

کارناتاکا گزارش کرده 114 کشته و 7,944 موارد با توجه به اطلاعات به روز شده در 8.m..

تماس با ردیابی یک جزء حیاتی نسبت حاوی بیماری و حصول اطمینان از سلامت زیرساخت می کند غرق شده است.

کارناتاکا اتحاد گسترده تر تعریف “تماس با ما” شامل هر دو در معرض خطر به عنوان به خوبی به عنوان کم خطر تماس با ما به عنوان تعریف شده توسط دولت مرکزی. تعداد اولیه و ثانویه مخاطبین در کارناتاکا شد دقت ترسیم و قرار دادن تحت سخت قرنطینه وزارت گفت.

بیش از 10000 به خوبی آموزش دیده کارکنان این زمینه انجام مسئولیت های خاص برای تماس با ردیابی هر مفصل SOP طراحی شده توسط دولت که تجویز گام به گام اقدامات انجام شده توسط هر فرد تعیین شده.

تماس با ردیابی نرم افزار تلفن همراه و برنامه های کاربردی وب استفاده می شود برای غلبه بر این کوانتومی کار واقعی فراموشی مثبت افراد و تلاش برای پنهان کردن حقایق به دلایل مختلف ،

دولت قادر بوده است به محدود کردن گسترش عفونت در محله های فقیرنشین از شرکت بزرگ مناطق از طریق اجباری نهادی قرنطینه از مخاطبین ساکن در محله های فقیرنشین و یا مناطق مشابه.

آن نیز اجباری برای همه عودت و مسافران آینده به کارناتاکا برای ثبت نام در Seva Sindhu پورتال را قادر می سازد که دولت به دنبال آنها را برای چند روز آینده زمانی که آنها در خانه و یا نهادی شده است.

این ‘قرنطینه سازمان دیده بان نرم افزار استفاده می شود برای کمک به زمینه کارگران در اجرای قرنطینه. دولت نیز با تشکیل جوخه های موبایل برای اجرای صفحه اصلی قرنطینه از طریق مشارکت جامعه.

در صورتی که اطلاعات دریافت شده از همسایه و یا عمومی در مورد نقض قرنطینه توسط هر فرد است که فرد منتقل شده است به نهادی شده است.

با توجه به شناسایی حفاظت و درمان جمعیت در معرض خطر مانند افراد مسن و افراد با شرکت morbidities زنان باردار و کسانی که مانند بیماری آنفلوانزا (ILI)/ شدید تنفسی حاد بیماری (ساری) در اولویت کارناتاکا است انجام شده یک فیزیکی/تلفن مبتنی بر خانواده بررسی وزارت گفت.

بررسی های انجام شده در طول ماه مه و تا به حال تحت پوشش 153 لاخ خانوار از مجموع 168 لاخ مجموع خانوار.

نظرسنجی غرفه در سطح افسران (BLO) مشغول به جمع آوری اطلاعات لازم با استفاده از یک بررسی سلامت برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک برنامه وب است.

داده های جمع آوری شده از طریق این بررسی تکمیل اطلاعات در حال حاضر در دسترس با وزارت بهداشت برای مادران باردار و TB/HIV/دیالیز/بیماران مبتلا به سرطان.

یک کمپین امداد از طریق Apthamitra tele-مشاوره تلفنی (14410) توسط دولت با حمایت از NASSCOM است که برای رسیدن به خانواده های در معرض خطر از طریق تعاملی صدای پاسخ سیستم (IVRS) و خروجی.

خانواده ها و گزارش هر کسی با COVID-19 مانند علائم ترياژ شده توسط پزشکی از راه دور و بیشتر توصیه می شود.

زمینه سطح سلامت کارگر (ASHAs) نیز بازدید از این خانواده ها به اطمینان حاصل شود که مورد نیاز بهداشت و درمان خدمات ارائه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>