Coronavirus تغییرات چگونه آمریکایی خرید مواد غذایی خود را

اریک کوهن استفاده می شود برای پوشیدن ماسک, ماسک, عینک و دستکش فقط برای محافظت در برابر کپک و آزبست به عنوان او دوباره خانه ها در توسان آریزونا. در حال حاضر او دون همان دنده در شغل جدید خود را — برای خرید قرنطینه مشتریان.

“مردم از من بپرسید که من این ماسک را هر روز” 34 ساله گفت. “آنها می گویند: شما نگاه خوب! من می گویم من سعی می کنم به نگاه خوب است. من در تلاش برای در امان باشند.”

با بیش از 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده را تحت سفارشات به ماندن در خانه به سرعت گسترش Coronavirus کوهن است که در میان یک کلاس جدید از کارگران خط مقدم ارائه مواد غذایی به خانه های مردم است.

این کارگران در معرض خطر سلامت خود را در هر زمان آنها را لمس درب برای ورود به سوپر مارکت ها و رستوران ها و یا رویکرد خانه های که در آن کسی داخل می شود. اما با رکورد 10 میلیون آمریکایی پر ادعا برای مزایای بیکاری در دو هفته گذشته از مارس تا بسیاری احساس می کنید آنها را انتخاب و در صورتی که می خواهید به پرداخت صورتحساب خود را.

کوهن گفت که او اغلب احساس آسیب پذیر در سوپر مارکت پرداخت خط به عنوان دیگر مشتریان نزدیک شدن به او از توصیه می شود 6 فوت (1.8 متر). پس با خیال راحت در ماشین خود او در كشتن او دست دستکشهایش ریخته فرمان درب دستگیره و تلفن. او اغلب آثار 14 ساعت با یک هدف از ساخت 200 دلار در روز است.

“اگر من خود من PPE, من نمی دانم اگر من خوب خواهد بود با انجام این کار” گفت: با اشاره به تجهیزات حفاظت شخصی.

نگرانی در مورد ایمنی کارکنان led یک خانواده در نیویورک محله بروکلین برای تصمیم گیری برای خود را سه رستوران. هفته گذشته Ix (تلفظ ‘eesh’) ساخته شده و آخرین آن رایگان تحویل گواتمالا مواد غذایی به پلیس و آتش نشان و پزشکان و پرستاران.

“این بود که بچه های ما. این رویا به حقیقت می پیوندند. آن را سخت برای خداحافظی به آن” گفت: آنا شاهزاده یکی از صاحبان Ix که باز بیش از سه سال پیش.

“پس برای سلامتی همه ما تصمیم (به) اما نه در همه آسان” گفت: شاهزاده.

با رستوران ها و بسته شدن بسیاری از مردم سفارش غذا از خانه های خود بسیاری از آمریکایی ها دریافته اند تحویل شکافها در فروشگاه های مواد غذایی تبخیر. برخی از ارائه دهندگان سعی کرده اند به اطراف که با رفتن به طور مستقیم به مصرف کننده.

در لودی اوهایو کشاورزان ایجاد یک وب سایت ارائه بارگیری در این هفته تحویل از سبزیجات و گوشت و پنیر و دیگر آیتم های تازه.

“آن را به خوبی برای ما با استفاده از آنلاین فرم سفارش گفت:” جیمی مایرز, 33, یکی از صاحبان جلو 9 مزرعه. “ما می دانیم که همه چیز ما برداشت در حال رفتن به فروش می رسد. ما فروش از تخم مرغ در حدود دو ساعت از بارگذاری فرم سفارش.”

در کالیفرنیا, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Kastlunger که ماهی تجاری با پدرش مارتین Kastlunger گاهی اوقات به فروش می رساند جلب در تن ماهی بندر زیر بشکهای بازار در سن دیگو. حدود 300 نفر به تازگی به صف برای خرید ماهی در بازار ایستاده در نوار نشانگر 6 فوت از هم جدا. پلیس بعد از آنها خواست تا برای افزایش فاصله به 12 فوت.

“پدر من ماهی برای انواع چیزهایی بنابراین تنها چیزی که واقعا بوده است نهفته است که خرچنگ از پردازنده ندارد و به همان اندازه طعمه به” Kastlunger گفت. “ما انجام داده ایم خوب است. آن را قطعا کندتر و سخت تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید