مرگ و میر از این رمان coronavirus شیوع افزایش یافت و به 803 در چین روز یکشنبه با توجه به آمار رسمی سبقت جهانی تلفن برای سارس.

با 81 بیشتر مردم در حال مرگ در هوبئی — این استان در مرکز شیوع — تلفات در حال حاضر بالاتر از 774 کشته در سراسر جهان تا سندرم حاد تنفسی در 2002-2003 با توجه به آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه ،

آخرین اطلاعات پس از سازمان جهانی بهداشت گفت: تعداد آنها “ثبات” — اما هشدار داد که خیلی زود به هر گونه پیش بینی در مورد اینکه آیا ویروس ممکن است به اوج خود رسید.

 

تقریبا 37,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است با جدید کروناویروس در چین اعتقاد به ظهور در سال گذشته در بازار که به فروش حیوانات وحشی در هوبئی سرمایه ووهان قبل از گسترش در سراسر چین است.

این بیماری باعث شده است تا دولت برای قفل کردن تمام شهرستانها به عنوان خشم مانت بیش از آن در مدیریت بحران به ویژه پس از یک حس کرد دکتر قربانی ویروس.

یک زن 60 ساله آمریکایی مبتلا به این ویروس فوت کرد روز پنج شنبه در ووهان با توجه به سفارت آمریکا که به هیچ جزئیات بیشتر در مورد قربانی.

چین وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت به AFP که قربانی یک شهروند ایالات متحده منشاء چینی.

 

یک مرد ژاپنی در 60s خود را با یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی نیز در بیمارستان درگذشت در ووهان به وزارت خارجه گفت:, و اضافه کرد که آن را “دشوار” برای تایید اگر او تا به حال بیماری است.

تنها مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی بودند یک مرد چینی در فیلیپین و 39 سال در هنگ کنگ است.

شماره ‘ثبات’

در ژنو, سازمان بهداشت جهانی گفت که تعداد موارد گزارش روزانه در چین است که “ثبات”.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین هشدار داد در برابر اطلاعات غلط در مورد ویروس و گفت: این کار از کارکنان بهداشت و درمان سخت تر است.

“ما نه فقط در مبارزه با این ویروس ما نیز مبارزه با ترول ها و نظریه پردازان توطئه که فشار اطلاعات غلط و تضعیف شیوع پاسخ,” او گفت:.

از ترس این که این ویروس می تواند باعث کاهش رشد اقتصادی در چین — پیشرو در جهان نفت وارد کننده و مصرف کننده — یک کمیته تعیین شده توسط اوپک باشگاه نفت کشورهای تولید کننده توصیه می شود با کاهش تولید نفت.

“Coronavirus اپیدمی تا به حال تاثیر منفی بر فعالیت های اقتصادی به ویژه در حمل و نقل, گردشگری و صنعت به خصوص در چین” محمد Arkab رئیس کنفرانس اوپک در بیانیه ای گفت:.

هنگ کنگ قرنطینه

هنگ کنگ شروع به اجرای یک دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین در روز شنبه تحت تهدید از هر دو جریمه و حبس باشد.

 

اکثر مردم قادر خواهد بود به قرنطینه در خانه و یا در هتل ها اما آنها را به صورت روزانه تماس های تلفنی و نقطه چک.

مالی hub 25 تأييد موارد با یک بیمار که درگذشت در اوایل این هفته.

ویروس زنده کرده است خاطرات شیوع سارس که به کشته شدن 299 در نیمه مستقل, شهرستان, بئب ساکنان با یک بی اعتمادی عمیق از مقامات در پکن که در ابتدا تحت پوشش شیوع.

در هفته گذشته در هنگ کنگ شده است در برخورد با یک موج وحشت-خرید با قفسه های سوپر مارکت غالبا خالی از اصلی محصولات مانند کاغذ توالت دست sanitiser برنج و ماکارونی.

صحنه های مشابه دیده می شد در سنگاپور در روز شنبه به عنوان خریداران پاک فروشگاه مواد غذایی در قفسه های خود را از این شهر-دولت که 33 تایید موارد مطرح شده در آن هشدار سطح بیش ویروس.

چین گسترش یافته خود اقدامات با شهرهای دور از هوبئی گفتن ساکنان که تنها یک نفر در هر خانوار می تواند خانه را ترک هر دو روز برای خرید لوازم.

روز شنبه, شانگهای شد, آخرین حوزه قضایی را به منظور ساکنان به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی هشدار داد که کسانی که نمی همکاری خواهد بود “به طور جدی” برخورد با با توجه به قانون.

خشم بیش از دولت اداره بهداشت و درمان اضطراری فوران در رسانه های اجتماعی پس از مرگ ووهان دکتر که پلیس پس از سکوت او را مطرح کرده و هشدار در مورد ظهور ویروس تهدید در ماه دسامبر.

دولت در پاسخ با ارسال آن ضد پیوند بدن به ووهان برای راه اندازی یک بررسی پس از مرگ Li Wenliang یک چشم پزشک که قرارداد این بیماری در حالی که درمان یک بیمار است.

کشتی کروز قرنطینه

دولت های دیگر باید سخت دفاعی خود با چندین کشور منع ورود از چین در حالی که خطوط هوایی را به حالت تعلیق در پرواز.

موارد جدید پدید آمده در خارج از کشور با پنج شهروند بریتانیایی از جمله یک کودک تست مثبت برای این ویروس پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی اسکی در فرانسه.

آسیایی کشتی های کروز را تبدیل به یک نقطه کانونی.

شصت و چهار نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده خاموش ژاپن در سواحل آزمایش مثبت و کشتی مسافران خواسته شده است به ماندن در داخل کابین خود برای جلوگیری از عفونت های جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی