Coronavirus | چین گزارش 10 تازه مورد مطلب شناسایی شده در پکن

چین گزارش 10 جدید کروناویروس (COVID-19) موارد از جمله دو مطلب تایید عفونت در پکن پس از آن شهر به حالت تعلیق برنامه ای برای بازگشایی مدارس برای کلاس من به IIId دانش آموزان است.

پکن گزارش اول خود را COVID-19 مورد در روز پنج شنبه پس از یک بازه ی زمانی از 56 روز. در جمعه این شهرستان گزارش دو coronavirus موارد بالا بردن زنگ در میان مقامات به عنوان پایتخت بازگشته بود به نزدیکی عادی با ترشحات خود را به آخرین محلی منتقل COVID-19 بیمار از بیمارستان در ژوئن 9.

چین exonerates خود در whitepaper در COVID-19 می گوید ویروس برای اولین بار متوجه شده در Dec 27

دو مورد جدید شناسایی هر دو کارکنان چین گوشت مواد غذایی مرکز تحقیقات در Fengtai Zhang Jie معاون منطقه گفت: رسانه ها در پکن.

تشخیص سه coronavirus موارد در دو روز متوالی نگرانی از شیوع بیماری در این شهر که مقر حزب حاکم کمونیست چین (CPC) و نگه داشته شده است در انزوای نسبی در چند ماه گذشته توسط دولت است.

همچنین به عنوان خوانده شده | نظر دهید | آموزش عالی پس از COVID-19

دولت تضمین کرده که هیچ پروازهای بین المللی بازگرداندن هزاران نفر از اتباع چینی از خارج از کشور فرود آمد در شهر است. تمام پروازهای بودند منحرف به شهرهای دیگر در مجاورت آن عودت شد نیاز به انجام آزمایشات و 14 روز در قرنطینه.

یکی دیگر از چینی شهر سفارشات انبوه تست برای COVID-19 بعد از ووهان

با توجه به ظهور تازه COVID-19 موارد پکن به حالت تعلیق در تصمیم خود به بازگشایی مدارس برای دانش آموزان در کلاس های من به III در هفته آینده, رسمی, رسانه ها گزارش شده است.

یکی از این دو نفر که تست coronavirus مثبت در روز جمعه گزارش سفر خارج از پکن باعث شد مقامات برای ردیابی افرادی که با او در تماس آمده است.

در ضمن دو تماس نزدیک از این که آزمایش مثبت بود برای coronavirus در پکن در روز پنج شنبه مورد آزمایش قرار گرفتند منفی در نوکلئیک اسید و آنتی بادی آزمایش های محلی و مقامات بهداشت گفت: در روز جمعه.

ووهان برای تست کل جمعیت پس از ویروس جدید خوشه ظهور

روز پنج شنبه در این مورد گزارش شده در پکن Xicheng. منطقه کمیسیون بهداشت گفت: بیمار دو تن از اعضای خانواده در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی و نشان داده اند هیچ نشانه ای از ناراحتی.

52 ساله در بازدید از یک بیمارستان در روز چهارشنبه پس از تجربه متناوب تب. او بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

این مدرسه ابتدایی که در آن مرد کودک مطالعات خواسته است 33 دانش آموزان در همان کلاس و 15 نفر از اساتيد به بازگشت به خانه برای مشاهده دولتی صدای آمریکا خبر داد.

یکی دیگر از دو کلاس که همان طبقه با تاثیر کلاس منتقل شده اند به کلاس های درس جدید در حالی که در مدرسه انجام کامل ضد عفونی از کلاس های درس و دستشویی شهادت ” به نقل از یک پیام به مدرسه فرستاده است به والدين ،

چگونه می تواند به بازگشایی مدارس با خیال راحت ؟ U. N. سازمان جهانی بانک ذخیره کردن دستورالعمل ها

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز جمعه گفت: هفت جدید تایید COVID-19 موارد و یکی بدون علامت مورد گزارش شده در روز پنج شنبه. هفت مورد شامل بیمار در پکن Xicheng.

از پنجشنبه کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده 83,064 از جمله 65 نفر بودند که هنوز در حال درمان است. هیچ بیمار شد و در شرایط شدید.

در مجموع 78,365 coronavirus بیماران بهبود یافته اند در حالی که این بیماری ادعا 4,634 زندگی NHC گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید