Coronavirus | چین به دنبال کاهش سفر محدودیت هایی برای ایجاد ثبات در اقتصاد

چین تا به توافق با کره جنوبی برای راه اندازی یک “مسیر سریع” روش برای کسب و کار مردم را به سفر بین کشورها به عنوان پکن به نظر می رسد به سهولت ورود ممنوعیت خارجی اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این COVID-19.

با بیماری کشنده در سراسر جهان چین در ماه گذشته مسدود شده تقریبا همه خارجی ها از ورود به مقامات مضطرب بیش از موارد وارداتی از خارج از کشور.

پکن نیز در مذاکرات با دیگر کشورها از جمله سنگاپور به راه اندازی یک شبیه کانال برای ایجاد ثبات در همکاری های اقتصادی و اطمینان زنجیره تامین, اجرا هموار سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

رمان coronavirus (SARS-CoV-2) برای اولین بار کشف شده در مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر از گسترش مانند آتش سوزی و کشته شدن بیش از 1,67,000 مردم در سراسر جهان با موارد گزارش شده در بیش از 190 کشور جهان است.

اما نشانه هایی وجود دارد که چین به دنبال استراحت برخی از کنترل های آن به عنوان اقدامات استفاده می شود برای جلوگیری از این بیماری همه گیر جای بزرگ اقتصادی فشار بر ملت ایران است.

حصول اطمینان از تامین

“چین در مذاکرات با کشورهای مربوطه برای راه اندازی سریع کانال ها اجازه می دهد… کسب و کار و پرسنل فنی به سفر” آقای Geng به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

 

“هدف این است که برای ایجاد ثبات مهم اقتصادی و همکاری های تجاری و… برای اطمینان از امن و عمل صاف بین المللی صنعتی و زنجیره تامین,” او اضافه شده است.

پکن به اجماع رسیده و با سئول در سریع کانال و هر دو طرف در حال کار برای اجرای این طرح است.

چین و سنگاپور را نیز مورد بحث و پرسنل مبادلات از طریق ویدئو کنفرانس گفت. آقای Geng, اما, کاهش یافته است به استادانه درست شده که در آن کشورهای دیگر مقامات مذاکره با.

غول های آسیایی را افزایش نظارت و کنترل بر بازگشت مسافران و به شدت کاهش مسیرهای پرواز بین المللی تا حد زیادی پس از آوردن آن شیوع ویروس تحت کنترل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>