Coronavirus | چین می بیند افت وارداتی موارد

سرزمین اصلی چین روز دوشنبه گزارش داد یک قطره در آن روزانه شمارش جدید COVID-19 معکوس چهار روز مستقیم از را افزایش می دهد به عنوان پایتخت پکن ramped تا اقدامات شامل تعدادی از عفونت ورود از خارج از کشور.

چین تا به حال 39 موارد تایید شده در یکشنبه, ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 46 روز پیش از آن. همه آنهایی که درگیر ورود مسافران از خارج از کشور بسیاری از آنها دانش آموزان چینی بازگشت به خانه.

پکن تشدید اقدامات شامل وارد عفونت انحراف ورود تمام پروازهای بین المللی از دوشنبه به شهرهای دیگر از جمله شانگهای و به عنوان غرب تا شیان که در آن مسافران را تحت ویروس غربالگری.

پکن گزارش 10 جدید وارداتی موارد ملی کمیسیون بهداشت گفت: از 13 روز زودتر. مقامات شهرستان گفت: موارد, آمد, از, اسپانیا, انگلیس, فرانسه, آمریکا و پاکستان است. عفونت از خارج از کشور در پکن ضربه تمام وقت روزانه بالا از 21 مارس 18.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد COVID-19

شانگهای و گوانگژو نیز گفت: ورود مسافران بین المللی تست خواهد شد به روی صفحه نمایش برای این ویروس در حال گسترش یک برنامه که قبلا فقط اعمال می شود به کسانی که به شدت از کشورها را تحت تاثیر قرار.

در ووهان به کانون شیوع مقامات کاسته دشوار مستند اقدامات به عنوان شهر دیدم هیچ عفونت های جدید برای پنجمین روز است.

همچنین بخوانید: سن نئولیبرالی ویروس

مرکز شهر ووهان باقی می ماند تنها منطقه در معرض خطر بالا در هوبئی استان با دیگر شهرها و استان ها طبقه بندی شده به عنوان کم خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر