چین سخت تر قرنطینه اقدامات بین المللی برای ورود آمریکا به این کشور نگرانی ها در مورد افزایش وارداتی موارد coronavirus (SARS-CoV-2) و خشم خروشان آنلاین در اروپا و آمریکا در حال دست زدن به این بیماری همه گیر.

پس از اعلام آنها تا به حال “اساسا پیشتر” گسترش این بیماری در چین جایی که این ویروس برای اولین بار ظهور مقامات در حال حاضر دستور داد بین المللی ورود به پکن برای رفتن به متمرکز قرنطینه برای 14 روز. حدود 20000 نفر — یک دهم از آنها خارجی — وارد چین با هواپیما روزانه از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس با توجه به مهاجرت رسمی.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد COVID-19

تازه واردان در حال حاضر در حال انتقال به یک مرکز نمایشگاه در نزدیکی پکن اصلی فرودگاه بین المللی برای غربالگری قبل از رفتن به قرنطینه امکانات. مقامات در لباس محافظ و افسران پلیس نگهبانی مرکز روز دوشنبه در حالی که آمبولانس منتظر خارج در حالت آماده به کار. یعقوب گونتر که وارد شده از آمریکا صبح روز دوشنبه, توصیف سفر خود را به عنوان “یک بیت از یک اودیسه”.

از آن زمان بیش از شش ساعت به آمریکا مهاجرت برای رسیدن از هواپیما خود را برای انتقال به یک هتل که در آن او باید خود را کامل قرنطینه. مسافران قبلا مجاز به انجام اجباری انزوا در خانه. مقامات داده اند چند جزئیات اما حداقل سه هتل ها گفت: آنها تعیین شده برای دریافت قرنطینه مسافران است. کارکنان پوشیدن پزشکی, مناسب, منتظر, در, هتل, ورودی.

کودکان زنان باردار و سالمندان و افراد به تنهایی زندگی می کنند — و یا کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی — هنوز هم می تواند قرنطینه در شهر پکن مقامات گفت. خارج انتقال مرکز برخی از مسافران از آلمان و جمهوری دموکراتیک کنگو به خبرگزاری فرانسه گفت آنها معاف از متمرکز قرنطینه زیرا آنها دانست.

حداقل دو دیگر مناطق در چین نیز تحمیل 14 روز متمرکز قرنطینه خارجی ورود, دولت, رسانه ها گزارش دادند روز شنبه در حالی که شانگهای قبلا تحمیل انزوا دوره در خانه یا در مراکز برای کسانی که از ورود ویروس-آمار کشور است. در مجموع 123 موارد از خارج از کشور در حال حاضر گزارش شده در چین پس از 12 بیشتر کشف شد دوشنبه.

افزایش موارد وارداتی

وارداتی موارد در حال حاضر تعدادشان کمتر عفونت داخلی برای سه روز مستقیم. چینی کاربران رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه انتقاد اروپا و ایالات متحده آمریکا بیش از چگونه آنها در حال دست زدن به این بیماری همه گیر.

یکی coronavirus با مضمون برچسب مشاهده شد 60 میلیون بار در چین توییتر-مانند Weibo سایت با بسیاری از کاربران گفت: آنها خواست ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آلوده شد و دیگران خواستار “سخت” کنترل برای جلوگیری از وارد موارد است.

“نمی توانید اجازه دهید ما تلاش های قبلی به هدر رفتن!” یکی گفت. این کشور به تبلیغ اثربخشی quarantining مرکزی شهر ووهان — جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده و اطراف آن هوبئی استان از اواخر ماه ژانویه همراه با محدودیت در اجتماعات بزرگ و سفر.

در نشانه ای از کند بازگشت به حالت عادی چهار شهرستانها در هوبئی باید اجاره وسایل نقلیه در حال حاضر اجازه می دهد تا بیش از 1600 کارگران مهاجر برای بازگشت به کارخانه های خارج از استان است. دولت پیشرو در اپیدمی روز دوشنبه گفت که باید وجود داشته باشد یک مبهوت بازگشت مردم سرگردان در هوبئی و همچنین تقویت تیم پزشکی در استان است.

چین مرگ و میر از این ویروس در حال حاضر در 3,213 در حالی که کمتر از 10 ، 000 نفر در حال حاضر هنوز هم آلوده — پایین از ده ها هزار نفر در هفته های اخیر. پیشرفت در تضاد با بحران رو به رشد در خارج از کشور در سراسر جهان تلفات بیش از 6500.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی