به عنوان مقامات چینی مسابقه شامل گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 34 ، 000 نفر کشته و بیش از 700 چین در پکن در حال تبدیل به یک آشنا مجموعه ای از ابزار برای پیدا کردن و جلوگیری از عفونت بالقوه: داده های ردیابی و هوش مصنوعی است.

چندین چینی با تکنولوژی شرکت های توسعه نرم افزار برای کمک به مردم اگر آنها را گرفته اند همان پرواز یا قطار به عنوان تایید ویروس بیماران انصراف داده از لیست های منتشر شده توسط رسانه های دولتی. در گوانگژو در جنوب استان گوانگدونگ روبات در یک مکان پلازا حتی مستقر شده اند به سرزنش رهگذران نیست با پوشیدن ماسک با توجه به دولتی جهانی بار.

در پکن یک محله کمیته مسئول یک مجتمع آپارتمانی در حدود 2,400 خانواده ها گفت: آنها با استفاده از پرواز و قطار اطلاعات برای پیگیری همه سفر اخیر رکورد.

“استفاده از داده های بزرگ فناوری برای ردیابی روی صفحه نمایش اولویت (موارد) و به طور موثر به پیش بینی توسعه این بیماری همه گیر در زمان واقعی” ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: دولت های محلی در بیانیه روز سه شنبه.

“تقویت اطلاعات لینک ، امنیت عمومی و حمل و نقل و دیگر بخش های” آن گفت: ترغیب آنها برای به اشتراک گذاشتن با قطار, پرواز, ارتباطات و اطلاعات پزشکی.

به عنوان مقامات چینی جستجو برای عفونت بالقوه یک نقطه تمرکز شده است تشخیص تب یک علامت شایع این بیماری است.

در حالی که محلات و ساختمان های اداری تکیه عمدتا در دست-ترمومتر برگزار حمل و نقل عمومی و مراکز نیز trialling تب تشخیص سیستم های که با استفاده از هوش مصنوعی و دوربین های مادون قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی