Coronavirus | زمان بسته شدن برای برخی از کالیفرنیا میله ایالات متحده به عنوان پست ثبت موارد

کالیفرنیا روز یکشنبه دستور داد برخی از میله به اولین عمده عقبگرد از تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد در پرجمعیت ترین ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه به عنوان موارد در سراسر کشور افزایش می یابد به سطح رکورد روز پس از روز.

فرماندار گاوین Newsom را برای میله به در لس آنجلس و شش سایر استان ها به دنبال حرکت های تگزاس و فلوریدا به تعطیل تمام میله های زندان در روز جمعه. مقامات بهداشت عمومی در کالیفرنیا و در سراسر کشور شناسایی کرده و بارها به عنوان خطرناک ترین و غیر ضروری کسب و کار در حال حاضر باز دولت گفت.

مصرف الکل باعث کاهش کمرویی است که منجر به کمتر انطباق با پوشیدن ماسک و نگه داشتن از هم جدا مقامات بهداشتی هشدار می دهند. میله ها نیز به طور کلی پر سر و صدا نیاز مراجعان به فریاد که گسترش قطرات بیشتر به طور گسترده ای.

افزایش COVID-19 شده ترین تلفظ در چندین جنوبی و کشورهای غربی که به دنبال مقامات بهداشتی توصیه به صبر برای کاهش مداوم در موارد قبل از بازگشایی اقتصاد خود را.

برای سومین روز متوالی در روز شنبه تعداد تایید ایالات متحده موارد افتاده بیش از 40,000 یکی از بزرگترین موج در جهان است. در بسیاری از این کشورها افراد زیر 35 را به خود اختصاص درصد زیادی از موارد جدید. تست های بیشتر نیز در آینده را مثبت تا 25 درصد در برخی از مناطق.

حتی در کشورهای که در آن موارد باید به کاهش بوده است برای هفته ها و بارها شده اند یک منبع از شیوع بیماری. یک نوار در شرق و لانسینگ, میشیگان مرتبط شده است بیش از 85 موارد با توجه به محلی مقامات بهداشتی می گویند که تعداد است به احتمال زیاد به افزایش است.

در علاوه بر این به میله تگزاس توقیف لوله و قایق سواری در کسب و کار در روز جمعه به سعی کنید برای جلوگیری از جمعیت مانند آن دیده می شود در روز شنبه در ایالت آریزونا به همراه نمک رودخانه شرق سیمرغ.

به عنوان درجه حرارت افزایش به بالاتر از 100 درجه فارنهایت (38 درجه سلسیوس) ده ها تن از مردم از صعود به تورم داخلی لوله با کولر و در زمان به آب برای فرار از گرما. تعداد بسیار کمی از عینک و ماسک.

برخی از سواحل فلوریدا نیز بسته شدن پیش از آخر هفته آینده چهارم جولای تعطیلات که کشیده جمعیت زیادی.

در آریزونا, موارد افزایش یافته است 267% تا کنون در ماه ژوئن و شروع به پریدن کرد یک رکورد 3,857 موارد در یکشنبه هشتم شکستن رکورد افزایش در این ماه. گرجستان گزارش ثبت افزایش 2,225 موارد در روز یکشنبه. پانزده ایالت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس شاهد رکورد افزایش در موارد هفته گذشته است.

‘ماسک’

فقط یک روز پس از ابراز خوش بینی در مورد ایالات متحده آمریکا در پاسخ به همه گیر و گفت: این کشور در “خیلی بهتر جای” معاون رئیس جمهور مایک پنس لغو رویدادهای انتخاباتی جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات در فلوریدا و آریزونا با توجه به شیوع مبارزات انتخاباتی افغانستان در روز شنبه.

روز یکشنبه آقای پنس سفر به تگزاس و با حضور در اولین کلیسای باپتیست دالاس که در آن 100 عضو گروه کر می خواند بدون ماسک. آقای پنس آیا پوشیدن چهره و پوشش در حالی که نشسته در مخاطبان با توجه به تصویری.

در اوایل ماه مارس یک گروه کر کلیسا در ایالت واشنگتن جمع شده بودند برای یک تمرین قبل از دولت صادر اقامت در خانه سفارش دهید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 87 درصد از خوانندگان توسعه COVID-19. دو نفر از اعضای گروه کر درگذشت.

آقای پنس خواست تگزاسی به دنبال قوانین محلی نیاز به ماسک و گفت: شهرها و استان ها در حدود نیمی از ایالت ها نیاز به پوشش صورت در عمومی. آقای پنس است در دفاع از آقای تهمت امتناع از به طور مستقیم از همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک.

جهانی coronavirus موارد بیش از 10 میلیون دلار در روز یکشنبه با توجه به رویترز شمارش مارک یک نقطه عطف مهمی در گسترش بیماری تنفسی است که تا کنون به کشته شدن تقریبا نیمی از یک میلیون نفر در هفت ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید