Coronavirus | جامعه انتقال اتفاق می افتد در کشمیر هملت

جامو و کشمیر شاهد اولین جامعه انتقال رمان coronavirus در Gund جهانگیر هملت در Bandipora و در مناطق اطراف آن. شصت و چهار مورد مثبت گزارش شده در 10 روز. دولت دست و پنجه نرم کردن با فقیر و کادر پزشکی و آهسته رای از تست.

آن آغاز شده و با مرگ ناگهانی از Ghulam Nabi میر 54 در مارس 7. با سفر در تاریخ و یا تماس با یک مورد مثبت میر میوه ای, فروشنده, کشته در یک روز از ورود او به شری مهاراجه هاری سینگ بیمارستان در سرینگر.

“میر تا به حال هیچ سفر و یا تماس با تاریخ است. همه 11 نفر از اعضای خانواده اش را آزمایش مثبت” Hajin بلوک افسر پزشکی al ard احمد گفت هندو. سی و یک نفر که تا به حال تماس با میر آزمایش مثبت است.

دکتر احمد توصیف وضعیت در Gund جهانگیر که دارای 604 خانوار و 3,650 ساکنان به عنوان “یک مورد از خوشه گسترش”. “ما در حال تلاش ما بهترین را به شکستن زنجیره ای. ما همچنان به جمع آوری نمونه از تماس با ما,” او گفت:.

Gund جهانگیر, 16 کیلومتر از منطقه ستاد بزرگ جامعه کشاورزی با 50 درصد از آن زیر خط فقر زندگی می “ما می توانیم کسب تنها زمانی که ما تمایل دارند زمینه های ما است. ما دختران به ازدواج و فرزندان به ارسال به مدرسه. من قادر به درک چرا حتی مردان سالم بودن دور گرفته شده به مراکز قرنطینه” گفت Nazir Laway یک کشاورز.

با توجه به آمار و ارقام رسمی, 31 محلی نگه داشته شده است در بیمارستان قرنطینه 150 اداری در قرنطینه و در حدود 400 در خانه قرنطینه. آنها حساب برای تقریبا 16 درصد از کل جمعیت.

Gund جهانگیر دارای بالاترین تعداد موارد در هر tehsil از قلمرو اتحادیه است که گزارش 328 موارد مثبت.

ظهور الگوی اضافه کردن به دولت نگرانی. “حدود 90% موارد که آزمایش مثبت بدون علامت بودند. ما در حال برخورد با یک مایع وضعیت که در آن هر کس یک مظنون است. این گسترش سریع در جامعه” سید Shahnawaz بخاری یک افسر وظیفه ویژه در Bandipora گفت.

سرعت تست بسیار آهسته که فقط 180 نمونه های جمع آوری شده از Gund جهانگیر. “ما در انتظار نتایج 60-70 نمونه های فرستاده شده از Hajin,” دکتر گفت: al ard.

منطقه سرنشین دار توسط پنج تیم به رهبری توسط پزشکان پنج نفر از 10 پزشکان اختصاص داده شده به Hajin. “تست آسیب پذیر, پیر جمعیت باید اولویت ما گفت:” آقای بخاری.

دکتر احمد اذعان کرد که دولت بود “و در عین حال برای شروع آزمایش تصادفی” با وجود این خوشه موارد است. این است نتیجه ضعیف تست ظرفیت در کشمیر. از 58,076 مردم در قرنطینه دولت فرستاده بود 5,366 نمونه برای تست تا مارس 16.

پزشکان خارج

با طرح مهار بازده هیچ نتیجه مثبت مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی (DHS) در پنجشنبه انصراف پنج پزشکان از Hajin گفت: “در بهره مراقبت از بیمار از خدمات این پزشکان قرار داده شده در DHS”.

“ما درخواست کرده اند که آنها حفظ شود در اینجا. ما نیاز پزشکان” دکتر احمد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>