Coronavirus | نگرانی از آینده روزانه دستمزد حقوق بگیران به عنوان فیلم نهادهای تصمیم به توقف تمام شاخه های

هند Motion Picture تولید کنندگان’ Association (IMPPA) در یکشنبه خواستار توقف از شاخه های از تمام فرمت های سرگرمی در نظر گسترش COVID-19. جلسه مشترک پیشرو بدن — IMPPA غربی هند تولید فیلم’ Association (WIFPA), هندی, فیلم و تلویزیون تولید کنندگان شورای IFTPC), هندی, فیلم و تلویزیون مدیران انجمن (IFTDA) و فدراسیون هند غربی سینمایی کارکنان (FWICE) — وارد به اتفاق آرا تصمیم به جلوگیری از عکسبرداری از فیلم ها سریال های تلویزیونی سری وب و تمام سرگرمی های دیگر از جمله فرمت های دیجیتال از 19 مارس تا 31 مارس.

فیلم واحدهای تیراندازی تا پس از آن توصیه شده است به دنبال تمام پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه بدون شکست است.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus: همه نشان می دهد تلویزیون و جشنواره با تاخیر یا تعطیل جهانی

نگرانی های مطرح شده در مورد زندگی در پیش رو برای روزانه دستمزد حقوق بگیران نور پسران spotboys مجموعه کارگران نجاران و نقاشان و صدا دستیاران junior, هنرمندان و کاربر تکنسین و stuntsperson و غیره خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر این تصمیم است. مانند در مورد demonetisation در سال 2016 بسته خواهد شد بسیاری فلج کننده برای حقیر نیروی کار است.

“چگونه می تواند به این صنعت گرد هم می آیند برای کمک به روزانه شرط? آنها کسانی خواهید بود بازیگران شناور زمانی که تولید مستند می آید را به اثر” توییتی تولید Anupama Mandloi. “چگونه کارگران که زندگی کردن دستمزد روزانه خود را به پایان می رسد ملاقات کرد ؟ ما باید سر ما با هم. ما در گذشته این مشکل در عجله بسر می رسانید…” توییتی فیلمساز Anubhav Sinha. فیلمسازان مانند Sudhir Mishra و Hansal مهتا صحبت در مورد تنظیم بودجه با Vikramaditya Motwane و Anurag Kashyap ابراز پشتیبانی می کند.

“در طول این زمان آن است که عملا غیر ممکن است برای راه اندازی ماشین آلات در محل به سرعت. یک ماشین است که جمع آوری پول از همه ما و پس از آن پرداخت خواهد شد به نیازمندان” فیلمساز Anubhav Sinha گفت هندو. به گفته او راه اندازی یک صندوق بزرگ و مدیریت آن خواهد بود پیچیده و او پیشنهاد کرد که هر یک فیلمساز می تواند پس از نگاه و پوشش کارگران خود را از فیلم های قبلی. “بنابراین آنچه من انجام است که دستمزد روزانه هر کارگر از آخرین فیلم که نیاز فوری به دلیل شلیک لغو می توانید برای رسیدن مربوطه به مدیر گروه (هود) و سپس HoD برسد به من و من انجام خواهد داد بهترین است که من می توانم انجام,” او گفت:.

تصمیم در مورد از سرگیری شاخه گرفته خواهد شد در تاریخ 30 مارس پس از در نظر گرفتن شرایط حاکم در نظر میگیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید